Середа 25.11.2020

-:-

МОЗ хоче проводити 1 мільйон тестувань на місяць завдяки новому методу

event 10:29 Вівторок 27 Жовтня 2020 ПОДІЇ

Міністерство охорони здоров’я України має намір збільшити кількість тестувань на COVID-19 серед населення до 1 мільйону на місяць.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Про це під час брифінгу повідомив очільник МОЗ Максим Степанов. За його словами, досягнути такого охоплення можна завдяки новому методу експрес-діагностики.

Водночас Степанов наголосив, що українські вчені також розробили ефективну тест-систему, яка буде використовуватися у лабораторіях.

Коментар:Наразі ми дійшли вже майже до 40 тисяч тестувань. Відповідно до наших можливостей, які в нас є, до середини листопада ми маємо вийти на 50 тис. тестувань на добу. Далі – до 75 тис. тестувань до кінця року. Чи задовольняє нас в повному обсязі така кількість тестувань, виходячи з динаміки захворюваності? Звичайно, не задовольняє. Звичайно, ми розуміємо, що нам треба додавати інші методи діагностики COVID-19“, – пояснив міністр.

Коментар: Що ми ще плануємо запровадити? Зараз закінчуються випробування наших українських тест-систем на визначення антигену методом ІФА. В такий спосіб ми можемо суттєво збільшити кількість тестувань. Другий метод – це експрес-метод визначення антигену“, – додав Степанов.

Він зазначив, що ці тести тільки з’явилися у світі буквально місяць тому. Тому українська влада зараз провела перемовини з компаніями-постачальниками на предмет того, яку кількість тестів вони зможуть привезти в нашу країну.

Коментар: В наших планах – довести кількість тестувань таким експрес-методом до мільйона тестувань на місяць“, – підсумував Степанов.

Джерело: сайт Obozrevatel

Читайте також: Рівнян запрошують долучитися до Всеукраїнського конкурсу проєктних ініціатив

Останні новини
24.11.2020, Вівторок
23.11.2020, Понеділок
22.11.2020, Неділя
21.11.2020, Субота
20.11.2020, П’ятниця
19.11.2020, Четвер
Читати більше новинarrow_forward