Рівненські підприємці проти “кишенькових керівників”

event 13:39 Середа 24 Червня 2015

До відкритого діалогу із залученням ЗМІ, громадських організацій, підприємців, бізнесу, з вищими органами державної  влади та керівництвом Державної фіскальної служби, закликають учасники Форуму сприяння митній справі та інвестиціям Рівненщини.

22 червня відбувся черговий форум сприяння митній справі, на якому були присутні представники митної служби, підприємці та громадські організації (в тому числі і ГО “Час-Дій”) регіону. Учасники форуму висловили занепокоєння політикою ДФС, зокрема щодо виникнення ймовірності призначення нового керівника Рівненсьої митниці – не рівнянина. Учасники форуму вважають, що реформи в структурі ДФС, не повинні зводитися лише до зміни керівників митниць. Ймовірна заміна керівника Рівненської митниці не має під собою законного підгрунтя, вважають вони. Адже жодних нарікань чи претензій до роботи Рівненської митниці ДФС та її керівника не було, а діючий керівник митниці добровільно пройшов громадську люстрацію без зауважень. Усі погодились із тим, що діяльність митниці слід налагоджувати в результаті діалогу між органами держави та бізнесом, а не просто ротацією кадрів.

Частина підприємців, які залишили Рівненську митницю за часів попереднього керівництва, повернулись у Рівненську область. Як результат, збільшились надходження у бюджет області та покращилась інвестиційна привабливість регіону. Тож, учасники Форуму сприяння митній справі та інвестиціям Рівненщини вважають, що реформування має полягати в системному підході до виконання законодавчих актів в сфері митної справи та реалізації контролю громадою за роботою державних органів, а не просто в необґрунтованій заміні керівника.

Теги:
Останні новини
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
22.02.2024, Четвер
21.02.2024, Середа
Читати більше новинarrow_forward