Четвер 24.09.2020

-:-

“Місяць на експертизу”: чому українські фермери не можуть купити якісне мастило

event 14:19 Четвер 30 Липня 2020 ПОДІЇ

Зараз в Україні триває сезон жнив, в ході якого фермери потребують якісних запчастин і матеріалів для роботи сільськогосподарської техніки. При цьому митники масово затримують мастило, яке потрібне фермерам для тракторів і комбайнів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Рівненське підприємство Mogul Lubricants більш як вісім років є імпортером і дистриб’ютором моторного мастила чеської компанії Mogul. Товар в Україну завозиться офіційно – зі сплатою всіх встановлених мит і податків. Це мастило є дуже популярним серед фермерів. 

2 липня, на початку сезону жнив, приїхала чергова партія мастила, загальною вартістю майже пів мільйона гривень. Її мали б в той же день розмитнити та поставити на облік для подальшої реалізації.

Проте, митники запідозрили, що у бочках з мастилом ввозять дизельне паливо. Що цікаво, вартість мастила є втричі вищою за вартість солярки. Відповідно, розмитнювати його під кодом мастила було б втричі дорожче. 

В регіоні зараз тривають жнива. Цей період є найактивнішим у використанні фермерами техніки та, відповідно, мастила. Директор підприємства Агроцентр Іван Шевчук коментує ситуацію.

Коментар: “Зараз активно йде компанія по збору зернових. Фермери, які звикли до нашого мастила, брали його з року в рік не можуть купити продукт, бо його немає на складі. Мастило затримане Митною службою і знаходиться у них”, – розповідає директор.

Об’єму затриманого митниками мастила могло б вистачити всім фермерам Рівненської області мінімум на два тижні роботи. 

Іван Шевчук додає, що цей нафтопродукт є якісним, через що його активно використовують для тракторів і комбайнів. Нині ж фермери, які хотіли купувати надійне мастило, змушені користуватися дешевшими аналогами, які псують техніку, або сильно переплачувати за дорожчі аналоги. 

Чому продукт затримали?

Іван Шевчук розповів про так звані “ризики”, які прописані в Митному кодексі. Фактично митники прописали код мастила як ризиковий, бо під ним можуть завозити дизельне паливо. Через це система автоматично видає “ризик” і відправляє вантаж на експертизу. Її можуть проводити у Львові або Києві.

Коментар: “Спершу зразки продукції відправили у Львів і вона там пролежала з 2 липня. Взагалі на експертизу дається 10 днів, але реально її можна зробити за два дні. Наша експертиза робиться вже двадцять сьомий день. Ба більше, її продовжили до 5 серпня, відправивши з незрозумілих причин до київської лабораторії”, – додає він.

Підприємство готує листи в Мінекономіки, Комітет ВРУ з питань фінансів, податкової та митної політики для внесення змін у Митний кодекс.

Іван Шевчук також додав, що з юридичної точки зору митники не порушили закону. Вони зробили так, як пише закон і вказує вище керівництво. Останнє, можливо, таким чином хоче спонукати бізнес “співпрацювати” з митницею, щоб швидше “вирішити цю проблему”.

Коментар: “Такі речі, які зараз робляться, є неприпустимими. Це однозначно сильний тиск на бізнес – до того ж ще й узаконений. Митна служба має можливість безпідставно затримати будь-який товар на місяць часу, практично зупинивши бізнес-процеси”, – додає Шевчук. 

Джерело: сайт Агроцентр

Читайте також: “Винні понад 7 млн гривень”: скільки порушників карантину ще не сплатили штрафів

Останні новини
23.09.2020, Середа
Eleanora
22.09.2020, Вівторок
Eleanora
21.09.2020, Понеділок
Eleanora
Eleanora
20.09.2020, Неділя
19.09.2020, Субота
Eleanora
18.09.2020, П’ятниця
Eleanora
17.09.2020, Четвер
Eleanora
16.09.2020, Середа
Eleanora
Читати більше новинarrow_forward