П'ятниця 30.10.2020

-:-

Лікар пояснив, чому деякі віруси стають сезонними

event 16:25 Понеділок 12 Жовтня 2020 ПОДІЇ

Восени і взимку люди частіше хворіють на застуду і грип. Існує ймовірність того, що коронавірус теж стане сезонним захворюванням, що може призвести до великої кількості госпіталізацій і смертей.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Професор Кардіффського університету Рон Еклс назвав причини виникнення “зимових”і “осінніх” хвороб.

За його словами, це пов’язано більше з поведінкою людини, ніж з властивостями самих вірусів. Коли на вулиці стає холодніше, багато хто проводить менше часу на вулиці. А вірус набагато швидше поширюється в закритих приміщеннях.

Спалахи застуди та грипу зазвичай збігаються з поверненням дітей до школи восени, що призводить до скупчення великої кількості людей

Одна з можливих причин, чому застуда і грип процвітають в холодну погоду – сонячне світло. Вірніше, його нестача в більш холодні місяці. 

Це може вплинути на респіраторні віруси кількома способами. Лікарі говорять про те, що нестача вітаміну D може зробити вас більш сприйнятливим до респіраторних вірусів, таких як застуда і грип. 

Також ультрафіолетове світло вбиває віруси, а взимку сонячний день набагато коротше.

Лікар зазначив, що існує зв’язок між температурою повітря і вірусами, що вражають ніс і горло. 

Коментар: Взимку ми одягаємо пальто, але наш ніс все ще піддається прямому впливу зовнішнього середовища. Охолодження носа знижує наш захист від респіраторних інфекцій і дає вірусу більше можливостей“, – прокоментував лікар.

Джерело: сайт UKRHEALTH

Читайте також: 5 симптомів, які свідчать, що у вас вже був COVID-19

Останні новини
30.10.2020, П’ятниця
29.10.2020, Четвер
28.10.2020, Середа
27.10.2020, Вівторок
26.10.2020, Понеділок
25.10.2020, Неділя
Читати більше новинarrow_forward