Лікар пояснила, симптомом яких хвороб є частий головний біль навесні

event 19:00 П’ятниця 02 Квітня 2021 ПОДІЇ

На прихід справжньої, теплої та сонячної весни організм може відреагувати частим головним болем та мігренями. Чому так трапляється, розповіла терапевт Людмила Лапа.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Лікарка пояснила, що частий головний біль навесні показує те, як організм реагує на зміну сезонів — зміна кліматичного і температурного режимів, світлового дня. Такий біль може бути сигналом загострення хронічних захворювань, типового для перехідного часу року.

Коментар:Мігрені й головний біль сигналізують про вже наявні проблеми з судинами, в тому числі з тиском та його перепадами“, – говорить Лапа.

Терапевт уточнила, що якщо людина страждає від перепадів тиску, навесні її стан може погіршуватися особливо істотно через брак вітамінів. Зокрема, недостатній рівень вітамінів В і D в організмі сприяє ослабленню судин, що підвищує їх схильність до спазмів. Звідси — багато неприємних відчуттів, включаючи головний біль.

Лікарка додала, що авітаміноз у людини може розвиватися також через порушення в шлунково-кишковому тракті, які заважають повноцінно засвоювати корисні речовини.

А от при підвищеному тиску обов’язково треба пропити курс ліків, які його знижують. Які з них кращі порадить кардіолог.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: В Україну повертається похолодання: з’явився свіжий прогноз погоди на вихідні

Останні новини
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward