П'ятниця 27.11.2020

-:-

Лікар назвав два найбільш ризикованих місця для зараження коронавірусом

event 15:44 Середа 11 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Попри величезну кількість інформації і досліджень, люди продовжують нехтувати правилами безпеки, які можуть врятувати їх від вірусу. Одним з таких правил є знання того, де ризик зараження є найбільшим і які місця слід уникати.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Микола Михайлюк, завідувач Чортківського міського міжрайонного відділу ДУ “Тернопільський обласний лабораторний центр МОЗ України”  розповів  виданню “Липа”, що  найбільшу небезпеку становлять місця великих скупчень людей та замкнуті простори. На переконання медика,  підчепити новий вірус на вулиці практично неможливо.

Коментар: Шанс заразитися коронавірусом на вулиці надзвичайно малий. Як на мене, то найбільшу загрозу становлять все ж таки великі застілля – дні народження, хрестини чи весілля. Тоді збирається велика кількість гостей, і мало хто з них дотримується маскового режиму. Бувало, що після гучних святкувань ми мали спалахи захворювання“, – каже   Михайлюк.

Лікар наголошує, що за можливості варто перенести такі заходи, або ж святкувати у вузькому колі.

Ще однією загрозою лікар називає громадський транспорт.

Коментар: Точніше правила поведінки у ньому. Останнім часом спостерігаємо переповнені автобуси, в яких їдуть пасажири без масок. Саме за таких умов неабияк зростає ризик захворіти, бо люди перебувають у закритому приміщенні на невеликій відстані один від одного“, – додав медик.

Микола Михайлюк закликав за можливості  ходити пішки, а якщо проїзду у громадському транспорті не уникнути, тоді краще дочекатися автобуса із малою кількістю пасажирів і в обов’язковому порядку вдягнути маску. 

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Чи випаде сніг до кінця тижня: прогноз синоптиків

Останні новини
27.11.2020, П’ятниця
26.11.2020, Четвер
25.11.2020, Середа
24.11.2020, Вівторок
23.11.2020, Понеділок
22.11.2020, Неділя
Читати більше новинarrow_forward