Середа 20.01.2121

-:-

Київське “Динамо” планує створити власну криптовалюту для вболівальників

event 14:27 Субота 09 Січня 2021 ПОДІЇ

Футбольний клуб “Динамо Київ” уклав договір з блокчейн-компанією Moonwalk про створення власної криптовалюти киян — нею вболівальники зможуть розраховуватися за послуги та товари клубу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це повідомляє BusinessWire.

Наразі вболівальники не можуть відвідувати стадіони, тому подібна система, зокрема, розрахована на збільшення прибутку клубу в умовах пандемії.

“Динамо” планує створити внутрішню блокчейн-систему, орієнтовану на фанів клубу, тобто криптовалюта стане такою собі внутрішньою валютою. Вона передбачатиме, зокрема, цифровий торговий майданчик клубу та мобільну інфраструктуру для онлайн-платежів. Водночас можна буде розрахуватися токенами й офлайн, тобто особисто.

Також впровадження власної криптовалюти має допомогти киянам збільшити залученість вболівальників до клубних активностей. Зокрема, вони зможуть заробляти токени у різних заходах за участі “Динамо”, а потім витрачати їх під час відвідування стадіону або на торгових онлайн-майданчиках.

Як приклад таких активностей з можливістю заробити динамівську криптовалюту видання наводить інтелектуальні ігри та конкурси у соціальних мережах.

Крім цього, керівництво “Динамо” хоче залучити до такої «фінансової системи» своїх спонсорів та партнерів. 

Коментар: “Мета нашого партнерства з “Динамо” — створити план того, як провідні бренди можуть створювати економіку спільноти, яка отримує вигоду з величезних переваг блокчейна і цифрових токенів, щоби краще залучати, винагороджувати і монетизувати свої спільноти, партнерів та спонсорів”, — сказав співзасновник Moonwalk Грег Консільо.

Джерело: сайт Громадське

Читайте також: У “Динамо” назвали найкращого гравця року

Останні новини
19.01.2021, Вівторок
18.01.2021, Понеділок
17.01.2021, Неділя
16.01.2021, Субота
15.01.2021, П’ятниця
14.01.2021, Четвер
13.01.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward