Понеділок 28.09.2020

-:-

Кримінальні “авторитети” влаштовували бізнес у рівненському СІЗО (фото)

event 12:03 Неділя 01 Березня 2020 ПОДІЇ

Погрожуючи фізичною розправою, підозрювані змушували засуджених віддавати гроші. А у разі відмови обіцяли розголосити відомості, які вони бажали зберегти в таємниці. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій. 

Деталі: Правоохоронці викрили злочинну групу, яка займалася вимаганням грошей в осіб, які відбували покарання в спецустанові. 

У межах кримінального провадження поліцейські  за підтримки керівництва виправної установи встановили її організатора та учасників, крім того –  задокументували факти вимагання грошей.

Лідером угруповання виявився так званий “смотрящий” за слідчим ізолятором. З метою поширення свого впливу, зміцнення авторитету серед засуджених та з метою власного збагачення, 30-річний чоловік організував злочинну групу, до якої увійшли особи, які відбувають та відбували разом з ним покарання у виправній установі.

Він через учасників угруповання змушував ув’язнених сплачувати гроші за їх спокійне та безпечне перебування у стінах закладу. У разі відмови – на їх адресу лунали погрози фізичної розправи та розголошення конфіденційних відомостей, які ті бажали зберегти у таємниці.

За результатами обшуків правоохоронці вилучили наркотичні речовини та інші заборонені предмети. Безпосередньо у камері, в якій відбуває покарання лідер злочинного угруповання, вилучили кошти, раніше передані засудженим. За місцем проживання інших учасників злочинного угруповання, що знаходяться на свободі, вилучено банківські картки, на які потерпілі перераховували кошти.

Нині слідство триває. 

Джерело: Національна поліція Рівненської області. 

Читайте також: Три райони Рівненщини досі в епіцентрі епідемії грипу

Теги:
Останні новини
Eleanora
27.09.2020, Неділя
26.09.2020, Субота
25.09.2020, П’ятниця
Eleanora
24.09.2020, Четвер
Eleanora
Eleanora
23.09.2020, Середа
Eleanora
22.09.2020, Вівторок
Eleanora
21.09.2020, Понеділок
Eleanora
Читати більше новинarrow_forward