“Коронокриза в Європі”: яка країна найбільше постраждала від пандемії

Експерти розповіли, яка країна Європи найбільше постраждала від коронавірусної інфекції.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: За підсумками другого кварталу поточного року економіка Іспанії обрушилася на 18,5%. Про це повідомляє Bloomberg.

Падіння виявилося більшим на 2%, ніж очікували експерти. Відновлення показників чекають у третьому кварталі, але надій на швидке зростання немає. Відновлення гальмує провальний курортний сезон і побоювання щодо другої хвилі коронавірусу. 

За останні три місяці скорочення відбулося майже в усіх секторах іспанської економіки, але найсильніше постраждали роздрібна торгівля, транспорт, туризм та ресторанний бізнес. Разом ці сфери втратили до 40%. 

Також, карантинні заходи призвели до зростання безробіття, яке підскочило на 15%. На думку учасників ринку, до кінця року банкрутами в країні стануть десятки тисяч малих і середніх підприємств. 

Зауважимо, що економіка Єврозони у другому кварталі скоротилася на 14,4%. Агенція Євростат заявила 31 липня, що падіння було найбільшим від початку збирання статистичної інформації в 1995 році. ВВП Німеччини, яка вважається головною економікою Європи, впав на 10,1%. 

Джерело: сайт Bloomberg

Читайте також: Скільки готівки знаходиться на руках в українців – підрахунок Нацбанку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: