Кому в Україні зробили перше щеплення від коронавірусу

event 14:08 Середа 24 Лютого 2021 ПОДІЇ

В Україні зробили перше щеплення від коронавірусу. Препарат CoviShield вкололи лікарю-реаніматологу опорної по коронавірусу Черкаської обласної лікарні Євгену Горенку.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Перед щепленням йому виміряли температуру та провели інструктаж. Лікар розповів, що почувається нормально, але трохи хвилюється через історичність моменту.

Коментар:Якщо в загальному – вакцинація являється маркером цивілізованого суспільства. Чи потрібні набої на фронті? Чи потрібна амуніція? Так само в медицині. Краще бути попередженим, чим потім лікувати ускладнення хвороби“, – зазначив він. 

Другою вакцинували старшу сестру реанімаційного відділення Нонну Хачатрян. Саму процедуру щеплення виконувала лікарка мобільної бригади Людмила Доценко. 

Після уколу за пацієнтами обов’язковий нагляд лікаря протягом 30 хвилин, щоб убезпечитися від можливої реакції. 

Сьогодні область першою отримала партію з 16 200 доз вакцини, яку 23 лютого доставили в Україну з Індії. Цієї кількості вистачить на щеплення 8100 черкаських медиків.

Загалом на Черкащині пройшли для вакцинації від ковіду пройшли тренування дві мобільні бригади – одна для препарату CoviShield, друга – для Pfizer/BioNTech.

Нагадаємо, що учора в Україну доставили перший препарат для вакцинування від коронавірусу. Це розробка англо-шведської компанії AstraZeneca, виготовлена найбільшим світовим виробником вакцин – індійським Serum Institute. Цей препарат на території Індії випускається під торговельною назвою CoviShield. Препарат прибув у кількості 500 000 доз. 

Джерело: сайт LB

Читайте також: Фальшиві гроші заполонили Україну: де можуть підсунути та як впізнати підробку

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward