Колектив, як друга сім’я: міф чи реальність

event 16:39 Вівторок 07 Серпня 2018

Створити з команди другу сім‘ю – неважко. Потрібно розуміти, що таке «тімбілдінг», вміти застосовувати його на практиці та мати хоча б трішки лідерських якостей в характері.

Вікіпедія каже, що тімбілдінг («побудова команди») – це термін, що часто використовується в контексті бізнесу й може бути застосованим до широкого діапазону дій для створення та підвищення ефективності роботи команди. На сьогодні тімбілдінг є однією з перспективних моделей корпоративного менеджменту, що забезпечує повноцінний розвиток компанії, та одним з найефективніших інструментів управління персоналом.

Коли ми готовимо про «тімбілдінг», то маємо на увазі не просто вміння підібрати людей, здатних впоратися з різними завданнями, бо з «роботів» хорошої команди не вийде. Це мистецтво створення відносин.

Фахівці стверджують: «Для успішного «продукту» треба, щоб над ним працювали різні типи характерів, стилі керівництва і варіанти мотивації». Тімбілдінг дозволяє дізнатись особистість колег поза межами робочих «ролей», навчитись покладатись на них.

Тімбілдінг дозволяє дізнатись їхню особистість поза межами робочих «ролей», навчитись покладатись на них.

Перепоною створення тімбілдінга є думка «навіщо воно нам, якщо ми не збираємось разом і не бачимо один одного». Але відчуття приналежності до команди важливо навіть тоді, коли робота не вимагає постійної взаємодії з колегами.

У США вияснили, що коли працівник відчуває себе частинкою згуртованого колективу, то може концентруватись на завданні на 48-64% довше.

Як, все ж таки, створити ту «другу сім‘ю», про яку так часто говорять?

Бажаний ефект може дати спільний виїзд на природу, настільні ігри або будь що інше, що дозволить пізнати один одного краще.

Психолог Бернадро Тірадо виділив складові гарного тімбілдінга:

– Залученість (наприклад, запропонуйте всім співробітникам подумати над логотипом сайту або скласти вітальний текст для ювілею вашої компанії.)

– Довіра ( проста вправа «падіння на довіру»)

– Синхронність (спів хором, спільна зарядка і інші колективні дії підвищують почуття згуртованості)

– Гумор.

Детальніше про те, як будувати команду на практиці та в теорії, секрети на проблеми ви дізнаєтесь 11 серпня о 17:00 в дворику Kavasutra на Агро Тусі. 

Детальніше тут

ГО «Час-Дій» запрошує!

Теги:
Останні новини
03.03.2024, Неділя
02.03.2024, Субота
01.03.2024, П’ятниця
29.02.2024, Четвер
28.02.2024, Середа
27.02.2024, Вівторок
26.02.2024, Понеділок
25.02.2024, Неділя
24.02.2024, Субота
23.02.2024, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward