На День молоді відбулося чергове Kinder-Party від Час-Дій

Конкурс гуморесок на Кіндер-Паті від Час-Дій26 червня 2016 року до Дня молоді ГО «Час-Дій» та ТЦ «Ринок Млинівський» провели свято для дітей та батьків Kinder-Party (Кіндер-Паті) на Млинівському

Дітей розважали виступами артистів, цікавими вікторинами та іграми. Учасники конкурсів отримували заохочувальні призи, а переможці цінні винагороди. «Час-Дій» провела конкурс дитячих гуморесок, де діти смішили публіку, проявляючи свої акторські здібності.

На переможців інтелектуальної вікторини чекали цінні призи: окремо для молодшої вікової категорії та для старшої. Для дітей надавали подарунки ТЦ «Ринок Млинівський», а також різноманітні ігри, що сприяють розвитку дітей, від ГО «Час-Дій». У веселих та цікавих конкурсах від «Час-Дій» був розіграний супер-приз — скейтборд.

В здоровому тілі – здоровий дух, тому на Кіндер-паті відбувалися не лише інтелектуальні змагання, а й пропагувався здоровий спосіб життя. Корисно час з дітьми провели представники спортивного клубу «Фітнес Порт».

Також для дітей була організована дискотека.

ГО «Час-Дій» дякує ТЦ «Ринок Млинівський» за участь в організації та надану територію, спортивному клубу «Фітнес Порт», а також усім активістам, що організовували свято для дітей.

 Kinder-Party на Млинівському від Час-Дійkinder-party-1Kinder-Party на Млинівському від Час-Дій

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: