На День молоді відбулося чергове Kinder-Party від Час-Дій

event 17:28 Понеділок 27 Червня 2016

Конкурс гуморесок на Кіндер-Паті від Час-Дій26 червня 2016 року до Дня молоді ГО “Час-Дій” та ТЦ “Ринок Млинівський” провели свято для дітей та батьків Kinder-Party (Кіндер-Паті) на Млинівському

Дітей розважали виступами артистів, цікавими вікторинами та іграми. Учасники конкурсів отримували заохочувальні призи, а переможці цінні винагороди. “Час-Дій” провела конкурс дитячих гуморесок, де діти смішили публіку, проявляючи свої акторські здібності.

На переможців інтелектуальної вікторини чекали цінні призи: окремо для молодшої вікової категорії та для старшої. Для дітей надавали подарунки ТЦ “Ринок Млинівський”, а також різноманітні ігри, що сприяють розвитку дітей, від ГО “Час-Дій”. У веселих та цікавих конкурсах від “Час-Дій” був розіграний супер-приз – скейтборд.

В здоровому тілі – здоровий дух, тому на Кіндер-паті відбувалися не лише інтелектуальні змагання, а й пропагувався здоровий спосіб життя. Корисно час з дітьми провели представники спортивного клубу “Фітнес Порт”.

Також для дітей була організована дискотека.

ГО “Час-Дій” дякує ТЦ “Ринок Млинівський” за участь в організації та надану територію, спортивному клубу “Фітнес Порт”, а також усім активістам, що організовували свято для дітей.

 Kinder-Party на Млинівському від Час-Дійkinder-party-1Kinder-Party на Млинівському від Час-Дій

Теги:
Останні новини
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward