Інструкція з порятунку світу для ледарів

event 13:54 Середа 26 Вересня 2018

Викорінити крайню бідність, перемогти нерівність і несправедливість, зупинити зміну клімату – долучитися та діяти може кожен! ООН підготувала три рівня дій, які допоможуть змінити світ на краще. Сьогодні розглянемо перший.

Глобальні цілі – це важливі, міняючі світ віхи, для досягнення яких потрібно об’єднати зусилля урядів, міжнародних організацій і світових лідерів. Здається неймовірним, що звичайна людина може якось вплинути на цей процес. Так що ж, просто опустити руки? Ні в якому разі! Зміни починаються з вас. Серйозно. Кожна людина на Землі, навіть самий байдужий і лінивий, – частина рішення. На щастя, є ряд простих дій, які можуть нам допомогти: якщо ми зробимо їх частиною свого повсякденного життя, в світі відбудуться великі зміни.

Перший рівень: зірка дивана.
Речі, які можна зробити, навіть не встаючи з ліжка.

1) Економте електрику, підключивши побутову техніку (в тому числі і комп’ютер) у  подовжувач – вимикайте його, коли техніка не використовується.
2) Перестаньте користуватися паперовими квитанціями: сплачуйте рахунки через інтернет або мобільний телефон. Немає паперу – немає потреби знищувати ліси.
3) Натискайте не тільки «Мені подобається», а й «Поділитися». Якщо ви побачили в соціальних мережах  повідомлення про прохання допомоги або важливу звістку, поділіться ним, щоб ваші знайомі теж його побачили.
4) Не мовчіть! Закликайте місцеву владу брати на себе виконання прямих зобов’язань, сповіщайте громадськість про протизаконні дії, надаючи їм широкого розголошення.
5) Побачили в інтернеті щось, що хочете запам’ятати? Зробіть позначку в блокноті, а краще – цифрову замітку, і збережіть папір.
6) Вимикайте світло. Екран телевізора або комп’ютера достатньо світиться , тому вимикайте інше освітлення, якщо воно вам не потрібне.
7) Проведіть невелике інтернет-дослідження і купуйте тільки у тих компаній, про які знаєте, що вони використовують екологічно-чисті матеріали і не завдають шкоди навколишньому середовищу.
8) Повідомляйте про інтернет-грубіянів. Якщо ви побачили образи на форумі або в чаті, скористайтеся відповідною функцією і повідомте про кривдника.
9) Будьте в курсі. Слідкуйте за місцевими новинами і не випускайте з уваги глобальні події, читаючи інформацію на сайті або в соціальних мережах долучайтесь до активної дискусії.
10) Розкажіть в соціальних мережах про свої дії по досягненню глобальних цілей.

В подальшому ми продовжимо публікувати поради від ООН. Долучайся та пам’ятай – реальність твориться тобою!

Теги:
Останні новини
30.05.2023, Вівторок
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward