“Картонний офіс”: в Індії створили унікальний екопроєкт

event 12:57 П’ятниця 02 Жовтня 2020 У СВІТІ

В індійському районі Пімпрі-Чінчвад створили 4-поверховий офіс. Приміщення оздобили матеріалами, що були створені в результаті вторинної переробки.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Проєкт дизайну створила студія архітектурної практики Studio VDGA. Офіс вміщує 100 працівників. 

Офіс під назвою Office in Cardboard потрапив до шорт-листа премії Dezeen Awards 2020 в категорії великих робочих просторів.

Стільниковий картон – екологічний і переробний матеріал

Основним матеріалом для оздоблення офісу став стільниковий картон. Він складається з кількох шарів. З нього можна будувати стіни, оздоблювати ним приміщення тощо.

Компанія, що замовила екологічний дизайн, раніше виготовляла бензинові й дизельні компоненти автомобілів. Зараз вони перейшли до створення електричних компонентів. Дизайн з переробних матеріалів символізує перехід до більш екологічного виробництва.

Паперовий матеріал може набувати різноманітних форм

Стільниковий картон є універсальним в ремонті, адже не потребує додаткового фарбування чи полірування. Такий картон дуже популярний в Японії. Він не зазнає руйнувань в разі землетрусів, що часто трапляються в острівній країні.

В Office in Cardboard стільниковим картоном оздобили стіни. Через гнучкість матеріалу ним також “обмотали” колони й створили плавні лінії й переходи.

З картону створили перегородки, що чудово поглинають шум

Таке оздоблення чудово поглинає шум, тому в приміщенні стала краща звукоізоляція.

Крім того, дизайнери експериментували з розрізом картонного блока для створення цікавих візерунків. Подекуди в суцільних стінах зробили прорізи для вікон, щоб освітити певні зони.

Усі конструкції стелі залишили відкритими

Стелі залишили відкритими, тут видно труби, що проводять повітря. Це зроблено для того, щоб зберегти якомога більшу висоту приміщення.

Підлога стійки реєстрації викладена плиткою з різних видів темного каменю. Цікаво оздоблені сходи: кільця на чорних металевих поруччях символізують стару рахівницю.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: У Сінгапурі з’явилися екоавтобуси із травою на даху

Останні новини
29.11.2021, Понеділок
28.11.2021, Неділя
27.11.2021, Субота
26.11.2021, П’ятниця
25.11.2021, Четвер
24.11.2021, Середа
23.11.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward