Інфекціоніст назвав єдиний спосіб боротьби з COVID-19

event 11:11 Вівторок 17 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Поширення коронавірусу в Україні можна взяти під контроль тільки одним способом, вважає лікар-інфекціоніст Сергій Крамарєв.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Український лікар-інфекціоніст Сергій Крамарєв вважає, що карантин вихідного дня – малоефективний захід. Адже коронавірус не вибирає дні, в які поширюватися.

Лікар каже, щоб зупинити коронавірус, потрібен загальний карантин, але підприємцям при цьому потрібно допомогти впоратися з кризою.

Коментар: Мені здається, що в цьому випадку треба впроваджувати або загальний карантин, але з певною компенсацією для підприємців. Щоб люди могли виживати в цьому карантині, або не запроваджувати його взагалі“, – заявив лікар-інфекціоніст.

Крамарєв підкреслив, що зупинити хворобу просто неможливо. А карантин потрібен для того, щоб уникнути масового інфікування, і, як наслідок, колапсу медичної системи.

Коментар: Карантин запроваджується не для того, щоб ліквідувати захворювання. Це неможливо. Він дає можливість охороні здоров’я адаптуватися до кількості хворих на кожен день. Це тільки ця мета. Зупинити захворювання просто неможливо“, – додав він.

Інфекціоніст, виходячи з прикладу інших країн, вважає, що допоможе локдаун – від 3 тижнів до місяця. Але в цьому випадку необхідно вживати ще й економічні заходи.

Коментар: Я б заборонив заклади, де є скупчення людей, де носіння масок та інших заходів безпеки не дотримуються. Я маю на увазі, нічні клуби, фітнес, спортивні зали. А фізичні навантаження – це форсований видих, тобто вірус поширюється на більшу відстань“, – зазначив Крамарєв.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: Чи буде в Україні масове тестування на COVID-19 – відповідь Кабміну

Автор:
Останні новини
24.01.2022, Понеділок
23.01.2022, Неділя
22.01.2022, Субота
21.01.2022, П’ятниця
20.01.2022, Четвер
19.01.2022, Середа
18.01.2022, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward