Яких змін чекати після запуску ринку електроенергії?

event 13:21 Четвер 23 Травня 2019

З 1 липня на українців чекає відкриття ринку електроенергії – споживачі зможуть самостійно обирати постачальника послуг. Сьогодні розберемо, як ці нововведення вплинуть на суми в квитанціях.

Дана реформа впроваджується відповідно до зобов’язань перед Європейським Союзом. Кінцева мета – проведення лібералізації ринку електроенергії та сприяння розвитку конкуренції серед постачальників електроенергії через впровадження європейських стандартів.

Насамперед, відкритий ринок сприятиме здоровій конкуренції, яка стимулюватиме вартість тарифів та якість наданих послуг. Відтепер споживачі зможуть самостійно обрати постачальника електроенергії, в той час, як зараз його “призначають”.

На новому ринку впродовж перших 6 місяців будуть діяти певні цінові обмеження, що не допустять коливання цін. З іншого богу, в майбутньому ми не застраховані від різкого стрибка тарифів на 30 і більше відсотків. Враховуючи те, що ринок електроенергії у нашій державі контролюється вузьким кругом компаній – доволі складно за таких умов говорити про можливості чесної конкуренції.

Читайте також: За неякісну комуналку можна не платити?

Теги:
Останні новини
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward