Яку ялинку обрати до новорічних свят?

event 19:40 П’ятниця 14 Грудня 2018

Свята вже на носі, зовсім скоро всі ми постанемо перед вибором новорічного дерева. Є безліч спекуляцій на цю тему: одні говорять про шкоду навколишньому середовищу від вирубки живих дерев, інші – про шкідливих влив від компонентів, з яких роблять штучні.

Традиція прикрашати ялинку прийшла до нас від німців. Вони вважали її священним деревом, яке уособлює безсмертя, вічну молодість, вірність і довголіття. Поступово ця звичка була підхоплена і іншими Європейськими країнами, мігранти привезли її через океан і  у США.

Якщо ви не уявляєте новорічні свята без живої ялинки в своїй оселі, перше на що варто звернути увагу – місце де ви збираєтесь її купувати. Звертайтесь тільки до сертифікованих продавців, у яких на деревах є спеціальні маркування. Це ялинки та сосни, які вирощені  у лісогосподарських підприємствах спеціально для продажу на свята. На популяцію ялинок в дикій природі їх вирубка не впливає.

До мінусів живого дерева можна віднести складнощі з доглядом – потрібно потурбуватись про пісок, розчин та постійний полив для більшого терміну служби. Вас чекає підлога, що буде осіяна ялинковими голками та передноворічний ажіотаж, якщо ви відкладете покупку на останні дні грудня. Не можна не згадати про незаконну вирубку лісу, кожної зими браконьєри наживаються на незаконній торгівлі, зменшуючи кількість молодих дерев.

 

В наш час є досить великий вибір штучних ялинок на будь-який смак – різноманітні розміри, форми, кольори, навіть варіанти з вмонтованими світодіодами. Все залежить від вашого гаманця і вподобань. Штучне дерево прослужить 5-10 років, його просто і швидко можна скласти та розібрати. Воно завжди буде ідеальної форми та не завдасть зайвих клопотів з прибиранням.

Варто задуматись від чого більше шкоди – придбати живе дерево, або ж штучне. Більшість штучних ялинок роблять із пластику, який в свою чергу виробляється з нафти. При видобутку нафти в атмосферу потрапляє величезна кількість вуглекислого газу. Крім того, не варто забувати про промислові викиди при виробництві пластмаси та шкоду від утилізації.

Штучне,натуральне чи взагалі без дерев у домі, вибір завжди за вами. ГО “Час-Дій” бажає Вам гарних зимових свят!

Святкова акція від  ГО “Час-Дій” вже по БЕЗКОШТОВНІЙ оренді костюмів триває: У Рівному розпочався безкоштовний прокат новорічних костюмів

Теги:
Останні новини
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward