“Якщо Росія почне ескалацію на Донбасі, США не залишать Україну на одинці” – міністр Остін

event 12:04 П’ятниця 02 Квітня 2021 ПОДІЇ

Міністр оборони Андрій Таран 1 квітня поговорив із своїм американським колегою Ллойдом Остіном. Американський міністр наголосив, що у разі, якщо Росія почне ескалацію на Донбасі, США не залишать Україну на одинці.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі розмови міністрів

Розмова політиків відбулася у телефонному режимі. Її ініціатором став американський міністр.

Це вже вдруге за останні півтора місяця Таран та Остін обговорили напрями посилення взаємодії між Україною та США у сфері безпеки і оборони.

Таран поінформував співрозмовника про ситуацію на Донбасі та тимчасово окупованому Криму. Він приділив увагу жахливим подіям 26 березня, коли російські найманці вбили 4 наших захисників біля Шумів.

Крім того, український міністр на небажанні Росії підтвердити прихильність режиму припинення вогню.

Що заявив міністр оборони США

Остін висловив занепокоєння останніми діями Росії. Він запевнив Тарана у готовності підтримувати Україну в умовах російської агресії. Американський міністр наголосив, що США не допустять реалізації агресивних планів Москви щодо Києва.

Коментар:Стратегічний діалог на рівні керівників оборонних відомств України та США не просто підтримується, він – динамічно розвивається. Американські партнери висловлюють щиру стурбованість спробами Росії загострити ситуацію навколо України“, – заявив Таран.

Він додав:Сьогоднішній дзвінок американського колеги є яскравою демонстрацією проактивної позиції США у підтримці суверенітету та кроків з відновлення територіальної цілісності України“.

Джерело: сайт 24 Канал

Читайте також: “Немає таких даних”: Бойко відмовився визнати Путіна вбивцею (відео)

Останні новини
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
13.04.2021, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward