Якою була довіра до Зеленського, Порошенка та Януковича за перший рік президентства – інфографіка

Довіра до шостого президента України Володимира Зеленського переважала недовіру виборців набагато довше, ніж було в його попередників Петра Порошенка та Віктора Януковича.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Інфографіка соціологічної групи “Рейтинг” демонструє, що недовіра до Зеленського майже зрівнялася з рівнем довіри у червні цього року, а домінувати почала у липні.

Таким чином, протягом цілого року чинний президент мав більше довіри у виборців, ніж недовіри. Проте, на 14-му місяці роботи пішов перекіс: 53% опитаних у середині липня не довіряють йому, а 41% довіряє.

У рейтингу Порошенка перелам стався через 7 місяців каденції – в січні 2015 року. Після того, у лютому, недовірливих стало більше: 50% супроти 43% тих, хто довіряв п’ятому президенту.

Янукович мав більше довіри менше, ніж півроку: вступивши на посаду у лютому 2010 року, він уже у серпні того ж року мав 49% недовіри і 39% довіри респондентів.

Дані ґрунтуються на соціологічному дослідженні, проведеному соціологічною групою “Рейтинг” 15-20 липня 2020 року. В його ході опитано 2000 респондентів від 18 років і старше в усіх областях, крім окупованих територій Криму й Донбасу. Вибірка є репрезентативною за віком, статтю і типом поселення.  

Опитування було проведене методом особистого формалізованого інтерв’ю (face-to-face). Помилка репрезентативності дослідження становить не більше 2,2%.

Джерело: сайт Українська правда

Читайте також: “1 млн заощаджень!”: в Україні вводять накопичувальну пенсійну систему

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: