НОВИНИ

Які страви не слід поєднувати на новорічному столі

Аби свято було в задоволення, не варто поєднувати в стравах різні види білка – припустимо, рибу і м’ясо. Також можна відмовитися від багатоскладникових салатів.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Новорічна вечеря – це серйозне навантаження на підшлункову залозу. Про це незадовго до свят починають нагадувати дієтологи, нутриціологи і гастроентерологи.

Аби свято було в задоволення, не варто поєднувати в стравах різні види білка – припустимо, рибу і м’ясо. Також можна відмовитися від багатоскладникових салатів.

Є думка, що не можна змішувати білок з вуглеводом, наприклад, картопля з куркою. Але це помилка. Потрібно просто дотримуватися кількох умов:

Картопля повинна бути приготована ​​напередодні. Її потрібно варити в мундирі або запікати і подавати на стіл холодної, попередньо окропивши яблучним або бальзамічним оцтом. Тоді резистентний крохмаль не даватиме викид інсуліну, знизиться глікемічний індекс інсуліну.

Ще одна популярна закуска – бутерброди з ікрою. Краще використовувати безглютеновий хліб, таке поєднання буде корисніше для організму і розкриє всі кращі властивості ікри.

Ікра сама по собі корисна, але дуже важливо правильно підібрати продукти, які складуть їй компанію. Хліб повинен бути безглютеновий і злегка підсушений. Не менш смачні і корисні хлібці з висівок. Вершкове масло повинно бути тільки від перевірених виробників і не містити трансжирів – це дуже корисний продукт, виключати його з раціону не можна.

При дотриманні таких рекомендацій бутерброди з ікрою наситять організм корисними жирними кислотами і білком.

До слова, про корисність супів та інших перших страв ми зазвичай чуємо від старшого покоління. Все це йде з минулого, коли їсти не було нічого. Тож чи насправді такий корисний суп і чи є він обов’язковим у раціоні людини, яка хоче правильно харчуватися — пояснює дієтолог Катерина Павлова.

За словами лікарки, насправді супи, борщі — не обов’язковий елемент здорового харчування. Раніше супи були в пошані. Якщо вдавалося знайти якусь кістку і щось з неї виварити, це був уже бенкет. Але, за словами експерта, ми живемо в часи надмірного споживання, а не нестачі продуктів.

Джерело: сайт GreenPost

Читайте також: Чим небезпечний для здоров’я новий британський COVID-19

Дмитро Гаврилюк

Кажуть журналісти - сидяча робота? Це не про Діму. Нашого Дмитра хлібом не годуй, а дай лише попрацювати в домашньому садку. В перервами між практикою, він ділиться секретами і лайфхаками своїх знань. А ще Діма морж! Інколи нам здається, що в його жилах тече антифриз! Наразі Діма вегетаріанець з 3-річним стажем, який розкаже вам усе про користь бобових і овочів. І часто пише про це у авторському блозі.

Недавні новини

Головні серіали травня 2024: “Темна матерія”, “Доктор Хто”, “Бріджертони” і не тільки

У травні серіальних фанатів порадують кілька цікавих прем'єр. Серед них – бізнес-драма "Справжній чоловік", психологічний…

1 хв. ago

Незвичайні лайфхаки для дому: 5 порад, про які ви не знали

Хто з нас не мріє про затишний, чистий та комфортний будинок? Проте, не завжди вистачає…

31 хв. ago

Солодкі та мініатюрні: секрети вирощування помідорів черрі

Помідори черрі - це не просто смачна та корисна закуска, але й справжня окраса будь-якого…

1 годину ago

Чи можна пити каву на голодний шлунок: поради лікарів

Багато людей починають свій день з чашки ароматної кави. Це не лише смачно, але й…

2 години ago

Ризикують втратити все: названо три знаки Зодіаку, яким слід бути обережними у травні

Астрологи попереджають, що травень може стати небезпечним місяцем для трьох знаків Зодіаку. Їм загрожують фінансові…

2 години ago

НБУ заборонив банкам приймати у заставу товари військового призначення

НБУ заборонив банкам видавати кредити під заставу товарів подвійного використання. Про це повідомляє пресслужба Національного…

3 години ago