Які рівненські заклади першими йдуть на карантин?

Власник пивзаводу першим в Рівному ввів обмежувальні заходи на своїх підприємствах.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Що означає карантин на підприємстві – розповів Радіо Трек власник пивзаводу “Рівень”, депутат міськради Рівного Мар’ян Года.

Коментар: “Хто має відпустки – відправляємо людей у відпустки. Частину людей – у відпустки – за свій рахунок. Можливо, комусь треба і проплатити мінімальну зарплату в межах 70%. Це обмеження доступу сторонніх людей на підприємство, забезпечення працівників дезінфікуючими засобами, засобами індивідуального захисту – маски. Чого зараз ще немає – над тим працюють наші лабораторія та служба постачання”,- розповідає власник пивзаводу.

Крім того, за словами Мар’яна Годи, з учорашнього дня повністю закриті на невизначений час всі їхні заклади громадського харчування: бари, ресторани, кафе.

Коментар: “Це “Шахта” на вулиці Соборній, “Бергшлос” на 16 Липня, на заводі “Рівень” ресторація “Кант”, “Катарсіс”,  в тому числі літній майданчик. Чи працюватиме їдальня у міській лікарні – ще вирішуватимуть. Але цього недостатньо: локально нічого не можна вирішити. Закликаю керівників інших підприємств і закладів поставитися до карантину без паніки, але відповідально і серйозно“,- додає Мар’ян Года.

Джерело: Радіо Трек

Читайте також: На Рівненщині свою роботу припинять усі речові ринки

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: