Які дороги, такі й маршрутки

event 13:25 Вівторок 31 Липня 2018

Внаслідок ДТП за минулий рік на Рівненщині загинуло 115 людей та майже 900 – травмувалося.

Давайте поговоримо про громадський транспорт, зокрема про маршрутки.

Рівненські маршрутки не придатні для «споживання». Якими вони повинні бути?

Під час перевірки рівненських маршруток правоохоронці виявили 377 порушень законодавства водіями автобусів. Найчастіше водії не дотримуються правил перевезень, надання послуг та вимог безпеки пасажирів. Несправні гальма, світлові прилади, шини та колеса. І це тільки четвертинка того, чим нехтують водії.

Якими повинні бути транспортні засоби читайте на сайті: https://vodiy.ua/pdr/31/

У Рівному  маршрутки нормам не відповідають, вони «розвалюються». У салоні брудно, сидіння подерті, а в підлозі – діри, проте  ціни піднімаються. В управлінні  транспорту і зв’язку Рівненському міськвиконкому не віднехтуються, кажуть, що проблему вирішують. Якщо перевізники ситуацію не виправлять, то з ними  будуть розривати договори.

За статистикою, аварії найчастіше трапляються через ігнорування водіями дорожніх знаків і сигналів світлофора, зміна смуги руху без включеного «поворотника», підрізання і т.п. Перевищення швидкості та недотримання дистанції – невідповідальність водіїв, через яку відбуваються ДТП.

«Болюче» питання українців і, зокрема рівнян – якість доріг, яка займає 4 місце з кінця в рейтингу «Найкращі дороги». Це також одна з причин ДТП. Коли її вирішать – не зрозуміло.

ГО «Час-Дій» закликає перевізників слідкувати за технічними вимогами та правилами дорожнього руху, а владу контролювати. Адже цифри загиблих і травмованих людей – це не просто числа, це людські життя, скалічене здоров’я та зламані долі.

Теги:
Останні новини
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
25.05.2023, Четвер
24.05.2023, Середа
Читати більше новинarrow_forward