Четвер 24.09.2020

-:-

Як вберегтися від коронавірусу в закритому приміщенні: п’ять простих порад

event 11:37 Субота 08 Серпня 2020 ПОДІЇ

У зв’язку з пандемією коронавірусу люди стали частіше залишатися вдома або в закритих приміщеннях (супермаркетах, аптеках або кафе). Та варто пам’ятати, що ігнорування простих правил безпеки в закритому приміщенні може дати “зелене світло” вірусу.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Ось підбірка порад, які допоможуть запобігти зараженню коронавірусом в закритому приміщенні

Відкривайте вікна

Якщо ви будете перебувати в закритому місці за межами будинку або з великою кількістю людей, крім тих, хто живе з вами протягом певного часу, обов’язково відкрийте вікна або двері, щоб дозволити повітрю циркулювати.

Не вимикайте вентилятори

Ще один спосіб посилити вентиляцію в приміщенні – включити вентилятор. За даними Центру з контролю і профілактики захворювань (CDC), спалахи COVID-19 були в місцях, де дуже багатолюдно і недостатньо вентилюється.

Зберігайте дистанцію

Необхідно триматися на відстані не менше двох метрів від людей, які не живуть у вашому домі, і не ділитися з цими людьми предметами, їжею або напоями.

Носіть маски або тканинні засоби захисту

За даними ВООЗ, коронавірус може передаватися дуже маленькими краплями, званими аерозолями, які можуть довше залишатися зваженими в повітрі, особливо в переповненому і погано вентильованому приміщенні. Щоб уникнути впливу цих мікроскопічних крапель, які можуть виділятися, коли хтось голосно говорить, кричить або співає, необхідно носити маску використовувати будь-який інший спосіб захисту обличчя.

Постійно мийте руки

Згідно CDC, це повинно відбуватися кожного разу перед їжею або приготуванням їжі, перед дотиком до обличчя, після відвідування туалету, після виходу з громадського місця, після дій із маскою, після чхання або кашлю. Практичне правило – мити руки не менше 20 секунд, особливо після того, як ви побували в громадському місці, чхнули або кашлянули.

Джерело: сайт CNN

Читайте також: В Іспанії літак екстрено сів через українця без маски

Останні новини
Eleanora
23.09.2020, Середа
Eleanora
22.09.2020, Вівторок
Eleanora
Eleanora
21.09.2020, Понеділок
Eleanora
20.09.2020, Неділя
Eleanora
19.09.2020, Субота
18.09.2020, П’ятниця
Eleanora
17.09.2020, Четвер
Eleanora
Читати більше новинarrow_forward