Як в Україні реанімують старі податкові “схеми”

event 13:44 Середа 09 Січня 2019

Сьогодні розглянемо як з прийняттям змін до податкового кодексу відкривається можливість для ухилу від сплати податків.

Варто почати з того, що наш уряд щорічно порушує Податковий кодекс. Нововведення до нього повинні прийматися за шість місяців до початку нового бюджетного року, тобто до 1 червня. Нинішній уряд продовжує негативну практику попередньої влади і разом з бюджетом подає різні податкові новації.  З року в рік зміни в податкове законодавство вносяться з порушенням того ж податкового законодавства.

З новим бюджетом відміняють акциз на спирт для парфумерії. Прийнята нульова ставка акцизного податку  на спирт етиловий, що використовується для виробництва харчового оцету, парфюмерно-косметичної продукції та продукції технічного призначення. На “папері” виробництво парфумерних виробів в країні різко збільшиться. Але, фактично більшість спирту піде на виробництво горілчаної продукції і дозволить ухилитися від сплати податків на нього.

Все це робиться в інтересах схемщиків, в даному випадку – виробників горілки. Тепер вони зможуть значно дешевше купувати спирт, відповідно підвищать прибутки. В цей час, акцизна ставка на алкоголь продовжує підніматись.

Читайте також: Що подорожчає в 2019 році?

Теги: податки
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward