Понеділок 23.11.2020

-:-

Як українка популяризує національну кухню в Америці (фото)

event 20:30 Неділя 08 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Українська шеф-кухар Анна Волошина третій рік навчає американців тонкощам приготування українських страв, працює над книгою і мріє зробити національну кухню модною в США.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Качка з яблуками, мамалига, мариновані огірки, помідори, квашена капуста і наливка – перший банкет емігрантки в США Волошиної викликав захоплення в американських гостей. Після цього Анна поставила за мету зробити українську кухню модною в Америці. Українка навчає американців, як готувати українські страви, ділиться рецептами як на майстер-класах, так і у своєму блозі та в Інстаграмі.

Як все починалося

Розповідається, що Волошина приїхала до США 9 років тому, коли стартап її чоловіка купила американська компанія. У випускниці економічного факультету Київського університету не було права на роботу в США перші 3 роки.

Коментар:Я сиділа вдома і готувала їжу своєму чоловікові. Йому дуже хотілось українських страв, він любить українську кухню. Ми почали запрошувати його колег до нас в гості, я готувала борщ, вареники, їм дуже сподобалось. Я завела блог і почала туди постити рецепти й фотографії“, – розповідає шеф-кухар.

Один зі стартапів, який організував вечірку, запросив українку сфотографувати фірмові страви шеф-кухарів Сан-Франциско. Згодом Волошиній запропонували спробувати зготувати вечерю.

Коментар:Я приготувала вечерю за рецептами моєї бабусі, моєї мами. Я зробила качку. Я зробила п’ять качок“, – розповіла Анна.

Крім того, були мамалига, мариновані огірки, помідори, квашена капуста. На десерт були трубочки з кремом.

Коментар:Я зробила наливку вишневу, і люди просто з’їхали з глузду від нашої наливки“, – згадує Волошина.

Зазначається, що її вечеря викликала фурор. Відвідувачі закохались в українську кухню, а жінка почала влаштовувати вечері щонеділі.

Готує онлайн

Коронавірус зупинив великі вечірки, але українка не перестала куховарити. Тепер навчає, як готувати страви онлайн. Стандартна аудиторія — це 1000 людей. Також Анна працює над своєю кулінарною книгою.

Коментар:Це такий невеликий манускрипт, де я записала 10 рецептів, розписала її концепт і відправила до всіх видавництв, які займаються кулінарними книгами“, – розповіла шеф-кухар.

Вона вважає, що українська кухня може стати дуже популярною в Америці. Тепер українка не має сумніву в тому, чим хоче займатися у житті. Мріє лише про те, щоб здобути другу освіту в кулінарній академії.

Джерело: сайт ШоТам

Читайте також: Австралія розпочала виробництво вакцини від COVID-19

Останні новини
22.11.2020, Неділя
21.11.2020, Субота
20.11.2020, П’ятниця
19.11.2020, Четвер
18.11.2020, Середа
17.11.2020, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward