Вівторок 24.11.2020

-:-

“Я тебе провчу”: в Рівному водій маршрутки не пустив дитину в транспорт

event 18:23 П’ятниця 13 Листопадаа 2020 РІВНЕ

Жителька Білої криниці Валентина Котяш обурена діями водія маршрутки Рівне-Гоща-Симонів, який при наявності вільних місць відмовив у проїзді її дитині.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про цей прикрий інцидент жінка розповіла у Фейсбуці. В той час на вулиці вже стемніло.

Коментар: “Ми проживаємо в с. Біла Криниця вже 2,5 роки й діти їздять на гуртки тричі на тиждень у м. Рівне, а повертаються пізно ввечері. У вівторок 10.11 син повертався з гуртка о 20-00 запитав водія маршрутки Рівне-Гоща-Симонів (були вільні місця) чи можна з ним в Білу, на що водій відповів: ні, сідай на свою антопільську і їдь, я тебе провчу!“, – розповіла жінка.

Хлопчик зразу подзвонив матері, продиктував номер маршрутки ВК 0750 АА. Жінка розповіла, що водій не взяв дитину, яка тричі на тиждень їздить вже 2,5 роки.

Коментар: До маршрутки Рівне-Антопіль на час відправлення було 30 хв, я весь час розмовляла з дитиною, він сказав, що водій (на жаль ПІП не знаю), відмовив, але в нього ще були вільні місця. Цей водій не одноразово придирався до дітей (при тому, що діти мають посвідчення, вони оплачують проїзд у повному обсязі) як моїх та інших, діти постійно скаржились на нього. Цей рейс передостанній і вони хочуть раніше приїхати додому, бо є шкільні уроки. Ніхто не може дати гарантії, що буде крайній рейс“, – так описує ситуацію з водієм Валентина Котяш.

Жінка дізналася номер перевізника, який сказав, що поговорить з водієм.  Та вона на цьому не зупинилась. Повертаючись з роботи додому, випадково побачила дану маршрутку і підійшла до водія, який образив її дитину.

Коментар:Підійшла, привітавшись, запитала у водія:чи Ви були за кермом 10.11 о 20-00? Так, дав відповідь. Скажіть, будь ласка, чому Ви відмовили у проїзді дитині відправивши його на іншу маршрутку, яку потрібно було чекати 30 хв, коли у вашій були вільні місця і що означає “я тебе провчу”, я як мама маю право знати, чим моя дитина Вам не вгодила?

Водій дав відповідь: так в мене були вільні місця, такого не було, я не пам’ятаю і чому мої діти так пізно їздять? Пояснила. А потім водій перейшов на “ти” і сказав: “Стоїть антопільська маршрутка сідай і їдь, а своїх дітей вози на своєму транспорті, яким я боком до твоїх дітей, це твої проблеми”. На цьому розмова закінчилась. Відповіді водія співпадали, які він говорив дитині, а потім і мені. Складається враження, що в даного водія, мабуть, немає серця і людяності, і своїх дітей”, – підсумувала жінка.

Валентина Котяш наголосила, що в цій ситуації неприємно вражає не тільки бездушність водія, а й інших пасажирів, які не заступилися за дитину.

Джерело: сайт 7 днів

Читайте також: Чи працюватимуть продовольчі ринки Рівненщини у вихідні

Останні новини
23.11.2020, Понеділок
22.11.2020, Неділя
21.11.2020, Субота
20.11.2020, П’ятниця
19.11.2020, Четвер
18.11.2020, Середа
Читати більше новинarrow_forward