“Гидкий притон”: рівнянин показав жахи місцевого притулку для бомжів (відео)

На вулиці Кавказька 15 продовжується війна між мешканцями та безхатьками.

Детальніше про це розповідає Час-Дій

Коментар: На рахунок місця, всі місця, які їм пропонували їм не підходять. Бо ні один нормальний будинок їх на свою територію не пустить, за містом їх не влаштовує. Навіть якщо їм виділять приміщення, вони все одно звідси виїжджати не будуть, а будуть проводити тут збори“, – повідомляє голова ОСББ Світлана Гарбуз.

Коментар: Ми самі раді покинути те приміщення тому, що там волого і тяжко. Але ми будемо проводити тут зібрання“, – коментує керівник притулку Сано Гукасян.

Деталі: Виконавча служба каже, що питання з переїздом вирішиться впродовж місяця.

Зараз цей притулок розміщений на території будинку незаконно. Попередній договір оренди закінчився ще у 2014 році. За рішенням суду безхатьки повинні покинути підвальне приміщення будинку, та вони не хочуть цього робити.

Проте, засновник притулку продовжує надалі сплачувати оренду. У зв’язку з тим, що БФ Відвага ухиляється від рішення суду в них є обов’язок сплачувати орендну плату.

Нагадаємо, що вже 7 років притулок знаходиться у підвалі будинку за адресою Кавказька 15. Жителі будинку постійно скаржаться на неприємний запах, переслідування та напади з боку безпритульних. З 2016 року суд видав постанову на звільнення підвалу від безхатьків.

Джерело: сайт ТРК Рівне 1

Читайте також: Три марки вершкового масла, яке не можна купувати: фахівці застерігають

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: