ГО “Час-Дій” відвідала громадську раду

event 18:32 Вівторок 17 Листопадаа 2015

Представники ГО “Час-Дій” взяли участь в обговоренні громадською радою при Рівненській обласній державній адміністрації кандидатур на посаду голови РОДА.

Усі кандидати були запрошені на громадську раду, однак лише один з’явився. Також були запрошені представники громадських організацій, у тому числі “Час-Дій” та політичних партій.

17 листопада о 14:00 розпочалося засідання громадської ради при Рівненській облдержадміністрації щодо обговорення кандидатур на посаду голови РОДА. Президент України проголосив, що кандидатури на керівні посади обласних державних органів повинні обговорюватися громадськість. Шкода, що не всі політичні діячі готові відкрито виступити перед нею.

Не зважаючи на те, що ГО “Час-Дій” не висловлює підтримку конкретнім персонам, наша громадська організація завжди була за порядність та чесне виконання своїх посадових та службових обов’язків.

Таким чином ми готові співпрацювати за потреби з головою Рівненської ОДА, якщо така співпраця буде мати позитивні результати для Рівненщини або ж застосовувати усі можливі законні засоби для досягнення законності та розвитку громадянського суспільства.

З іншого боку ми готові проконтролювати діяльність очільника виконавчого органу області та застосувати усі можливі засоби для примушення виконувати свою роботу. Відкрита конфронтація з громадськістю не залишить байдужими нашу громадську організацію, і ми будемо перешкоджати таким діям усіма законними способами

 

Теги:
Останні новини
29.11.2023, Середа
28.11.2023, Вівторок
27.11.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward