Через бездіяльність поліції підприємець оголосив голодування

event 15:00 Четвер 11 Серпня 2016

wpVmH7eSKnI11 серпня 2016 року під будівлею Головного управління Національної поліції в Рівненській області розпочав голодування рівненський підприємець Ігор Сопіжко

В знак протесту проти бездіяльності районної поліції у справі щодо викраденого майна, яке підприємець придбав із-закордону знедолений підприємець вирішив, що це єдиний спосіб привернути увагу поліції та громадськості до бездіяльності правоохоронних органів.

Дороге обладнання, повинно було бути доставленим варашським (кузнецовським) перевізником, який однак зник із вищезгаданим майном, про що Ігор Сопіжко повідомив у поліцію. У березні 2016 року в Єдиному державному реєстрі досудових розслідувань було зареєстроване кримінальне провадження за фактом самоправства, хоча підприємець наголошував на крадіжці та шахрайській схемі. Вже майже півроку слідство не зрушилося з мертвої точки при тому, що ім’я перевізника, який привласнив майно, водія, який перевозив це майно – відомі. Стали відомі ошуканому підприємцю і місце знаходження крадія та майна, однак слідчі дії  вчиняти поліція забарилися, в результаті справу, яку можна було б завершити в межах кількох днів затягується до 5 місяців.

ГО “Час-Дій”, членом якої є Ігор Сопіжко, підтримала його вимоги на мирних-зборах пікеті, які відбулися 02 серпня 2016 року: змінити кваліфікацію діяння на крадіжку та розшукати викрадене майно. Детальніше читайте тут. Підприємець також пообіцяв, що він оголосить голодування у разі невиконання його законних вимог до 10 серпня. Саме в через відсутність результативних рішень з боку поліції 11 серпня оголошено голодування.

Після оголошення через гучномовець вимоги про бажання поспілкуватись із цього питання з керівником ГУ Нацполіції в Рівненській області через деякий час до голодуючого підприємця вийшов Сергій Князєв, зустрічі з яким, не вдавалося добитися раніше ніякими іншими методами, і запросив до себе в кабінет обговорити питання викраденого майна. Поліція пообіцяла провести перехресний допит. “Час-Дій” слідкуватиму за дотриманням своїх слів представниками Рівненської обласної поліції.

MZToisVNk2IoHO3pLBtbAc

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward