Нове керівництво Рівненської митниці

event 16:31 П’ятниця 20 Листопадаа 2015

19 листопада 2015 року відбулася зустріч із новим в.о. начальника Рівненської митниці ДФС Глівчуком О.В.

На зустрічі були присутні активні учасники Форуму сприяння митній справі, серед яких і члени ГО “Час-Дій”.

Новий в.о. керівника висловив своє бажання співпрацювати із Форумом та його учасниками для побудови діалогу між митницею та підприємцями і брокерами. Він заявив, що готовий до розвитку митниці для покращення виконання нею своїх функцій та полегшення взаємодії суб’єктів ЗЕД із митними органами.

Були висловлені пропозиції та запитання щодо розвитку Рівненської митниці. Зокрема на зустрічі обговорювали питання щодо збільшення фінансування на область. Так наприклад  у Волинській, Одеській, Львівській та інших областях, у якості експерименту введено норму, що у разі перевищення індикативних показників митницею, то 50% від суми перевищення залишається в області на розвиток. Таким чином, ефективність роботи митниці, якість надання послуг та добросовісність підприємців (які не вдаються до контрабанди) можуть прямо впливати на розвиток інфраструктури області. Саме тому митниці, де така практика діє всіма можливими способами намагаються переманити суб’єктів ЗЕД, щоб вони проходили митний контроль саме в них. З іншого боку стає незрозуміла позиція Рівненської ОДА, яка в першу чергу повинна бути зацікавлена у тому, щоб таку систему запровадили і в нашій області. Адже, за словами пана Глівчука станом лише на 19 листопада 2015 року Рівненська митниця ДФС виконала план по індикативних показниках на 2015 рік, тобто до кінця року 50% всіх митних платежів суб’єктів ЗЕД були б спрямовані на Рівненську область, а це, за словами в.о. начальника Рівненської митниці, близько 300 млн.грн.

Було вирішено, що Форум звертатиметься до Рівненської ОДА з метою змусити сприяти впровадження такої системи у нашій області.

Автор:
Останні новини
21.03.2023, Вівторок
20.03.2023, Понеділок
19.03.2023, Неділя
18.03.2023, Субота
17.03.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward