ГО “Час-Дій” провела зустріч з Консультативною Місією Європейського Союзу

event 16:00 Вівторок 29 Вересня 2015

Зустріч ГО "Час-Дій" та Консультативної місії Європейського СоюзуМинулого тижня Громадська організація “Час-Дій” провела зустріч із Консультативною Місією Європейського Союзу стосовно питань цивільної безпеки України.

Зустріч із Фіоною Колдвелл, Тетяною Бочкарьовою та представником ГО “Час-Дій” відбулася в офісі громадської організації, де представники Консультативної Місії Європейського Союзу спілкувалися щодо ситуації в секторі цивільної безпеки.

Мета Консультативної Місії Європейського Союзу — посилити та підтримати реформи сектору цивільної безпеки України і таким чином зробити свій внесок у їх планування та реалізацію. Це призведе до створення в Україні збалансованих сил безпеки, які гарантуватимуть верховенство права, виконуватимуть правоохоронні функції, посилюючи власну легітимність у всіх сферах і регіонах України та зміцнюючи довіру громадськості з повним дотриманням прав людини.

Консультативна Місія Європейського Союзу в Україні консультує та надає підтримку відповідним державним органам України в секторі цивільної безпеки в концептуальному плануванні та послідовній реалізації їхніх комплексних і цілісних зусиль у реформуванні правоохоронних органів (міліції, Прикордонної служби, Національної Гвардії та Служби безпеки) та органів системи верховенства права (судової системи та прокуратури), також в контексті наскрізних аспектів ефективного управління (боротьба з корупцією, права людини, реформа державного управління та стратегічні комунікації).

ГО “Час-Дій” представила свої основні напрямки роботи, а також висвітлила основні проблеми нашого регіону. ГО “Час-Дій” завжди готова до співпраці, яка призведе до покращення добробуту громадян України та розвитку громадянського суспільства, а також поділилася своїми напрацюваннями в тому числі у сфері діяльності Форуму сприяння митній справі та інвестиціям Рівненщини, у галузі контролю за діяльністю органів місцевого самоврядування, у сферах дорожньої безпеки, та культурно-освітній сферах, заохоченні здорового способу життя, патріотичного виховання тощо. Обидві сторони діалогу висловили свою готовність до співпраці.

Адже Рівне – європейське місто і повинно відповідати цьому статусу.

Автор:
Теги:
Останні новини
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
19.05.2022, Четвер
18.05.2022, Середа
17.05.2022, Вівторок
16.05.2022, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward