Експерти назвали найкращі напрямки в туризмі

event 15:18 Середа 18 Листопадаа 2020 ПОДІЇ

Цього року організатори Best in Travel 2021 переглянули підхід до подорожей і особливу увагу приділили питанням екологічності та сталому розвитку.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Міжнародний туристичний портал Lonely Planet представив переможців щорічного конкурсу Best in Travel 2021, підсумки якого були опубліковані на сайті ресурсу.

У реаліях пандемії коронавірусу організатори конкурсу переосмислили підхід до подорожей і змінили категорії вибору переможців Best in Travel.

У цьому році було виділено три категорії: стійкість, спільнота і різноманітність.

Коментар: Коли в цьому році наш світ повністю зупинився, ми задумалися над тим, як можна найкраще дати нашим читачам можливість подорожувати відповідально і стати агентами позитивних змін“, – наголосив президент Lonely Planet Луїс Кабрера.

Піший маршрут року – Le Vie di Dante (Шлях Данте) в Італії, що пропонує туристам пройтися знаковими місцями з біографії автора Божественної комедії.

Найкраща програма з порятунку дикої природи – Руанда, чия Програма охорони природи допомогла врятувати від повного знищення диких гірських горил і в процесі цього створила новий план сталого збереження дикої природи в регіоні.

Найкраще розвинений напрямок – острови Антигуа і Барбуда, які після руйнівного урагану Ірма в 2017 році зробили значні кроки щодо сприяння сталому розвитку по всій країні.

На островах заборонили пластикові пакети і вироби з полістиролу, а також створили Зелений коридор – групу екологічно чистих готелів, курортів і підприємств.

Найкращий туристичний маршрут на поїзді – Rocky Mountaineer в Канаді, організатори якого заради збереження пишноти Скелястих гір зробили кроки зі скорочення викидів вуглекислого газу і утилізації відходів.

Крім того, Rocky Mountaineer щорічно вносить вклад в Національну програму озеленення Tree Canada, в результаті чого на сьогоднішній день в Британській Колумбії висаджено понад 13 500 нових дерев.

Найкращий гастрономічний напрямок – Греція, яка славиться ринками органічних продуктів, дикими травами і морепродуктами і є лідером серед найбільш екологічних продовольчих регіонів світу.

Найкращий велосипедний маршрут – дорога Virginia Mountain Bike Trail в США, що пропонує туристам майже 500 миль для байкпакінгу (суміш між велосипедним туризмом і альпінізмом).

Найкраще житло – готель Grootberg Lodge в Намібії з низьким рівнем впливу на навколишнє середовище, який допомагає зберегти популяції левів і чорних носорогів завдяки розширенню прав і можливостей громад.

Він споживає мінімум енергії, і його підхід до економії води був розроблений з місцевою громадою. Курорт створює робочі місця і таким чином зменшують вплив людини на дику природу Намібії. Він успішно перетворив деяких браконьєрів на захисників природи.

Найкращі острови – острови архіпелагу Палау в Мікронезії, які після десятиліть прогресивної політики, захисних заходів і зобов’язань з боку відвідувачів вийшли в авангард екологічної стійкості.

У 2009 році в Палау був створений перший в світі заповідник для акул, також це була перша держава, яка заборонила сонцезахисний крем, токсичний для рифів.

Після прибуття кожного відвідувача просять підписати Зобов’язання Палау, соціальний договір, в якому говориться, що мандрівник буде діяти екологічно відповідально під час свого перебування.

Найкращий міський напрямок – Гетеборг в Швеції, який до 2030 року має намір стати незалежним від викопних ресурсів.

Джерело: сайт Корреспондент

Читайте також: Shazam назвав найпопулярніші пісні всіх часів

Останні новини
13.04.2021, Вівторок
12.04.2021, Понеділок
11.04.2021, Неділя
10.04.2021, Субота
09.04.2021, П’ятниця
08.04.2021, Четвер
07.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward