“Дуже дорогий, але ефективний”: вчені назвали найкращий препарат від COVID-19

Препарат Remdesivir наразі вважається єдиним засобом, який підтвердив свою ефективність у допомозі людям, що важко переносять коронавірус.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Компанія-виробник препарату Remdesivir, який недавно був визнаний ефективним для лікування тяжко хворих на Covid-19, оприлюднила цінові пропозиції для уряду і приватних лікарень у США, що коливаються від 390 до 520 доларів за флакон. 

Коментар: Компанія Gilead Sciences, яка виробляє препарат проти Covid-19, зранку понеділка заявила в відкритому листі, що вирішила встановити ціну $390 за флакон (препарату Remdesivir – ред.) для продажів уряду США“, – повідомляє пресслужба компанії. 

Таким чином, типовий п’ятиденний курс лікування, який включатиме використання шести флаконів одним пацієнтом, коштуватиме 2340 доларів.

Препарат Remdesivir наразі вважається єдиним засобом, який підтвердив свою ефективність у допомозі людям, що важко переносять Covid-19. Він, зокрема, знімає лихоманку у таких пацієнтів та дозволяє їм легше справлятися з симптомами недуги.

Джерело: сайт Главком

Читайте також: “Вони не допомагають”: науковці назвали популярні препарати, які неефективні при COVID-19

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: