“Досі катається на Т-34”: американський капітан прокоментував міжнародну політику Путіна

event 15:18 Неділя 19 Липня 2020 ПОДІЇ

Російський президент Володимир Путін мислить категоріями ХХ століття, коли захоплення територій і поділ світу мали значення.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Таку думку в короткому інтерв’ю висловив капітан першого рангу Військово-морських Сил США у відставці Гарі Табах. 

Коментар: “Путін живе у Другій світовій війні, він іще катається на Т-34 і вважає, що це найкращий танк у світі. Так, може, це був гарний танк, але це було сто років тому”, – підкреслив він.

За словами Табаха, в сучасному світі кордони держав не мають жодного значення, і, відповідно, захоплення територій позбавлене сенсу.

Коментар: “Як у сьогоднішньому світі можна взагалі щось ділити на території? Сьогодні світ складається з абсолютно інших понять, з інших вимірів. Це високі технології, це медицина, це космос, це океан”, – додав капітан.

У контексті статті Володимира Путіна, присвяченій 75-річчю Перемоги, відповідаючи на питання, чи готовий президент США піти на поділ світу з Росією, на який натякнув президент РФ, капітан заявив: “Трамп не мислить такими речами”.

За його словами, американський президент більше зайнятий питаннями торгових і економічних зв’язків своєї держави зі світом. Водночас Путін нині “живе в іншій паралелі”.

Коментар: “Він досі вважає, що повинна бути “Ялта” і ми повинні поділити світ. Україна відходить до його світу, а Мексика відходить до американського світу. Більше так не працює”, – підкреслив Табах.

Джерело: сайт Obozrevatel

Читайте також: Росія перекинула війська та військову техніку до кордону з Україною

Останні новини
14.05.2021, П’ятниця
13.05.2021, Четвер
12.05.2021, Середа
11.05.2021, Вівторок
10.05.2021, Понеділок
09.05.2021, Неділя
08.05.2021, Субота
Читати більше новинarrow_forward