Для учнів Рівненщини провели спортивне свято “Ти зможеш, якщо зміг я!”

event 17:50 Четвер 19 Листопадаа 2020 РІВНЕ

Нещодавно у комунальному закладі “Острозька спеціальна загальноосвітня школа-інтернат І – ІІІ ступенів” Рівненської обласної ради пройшов черговий етап Всеукраїнських фізкультурно-оздоровчих заходів “Ти зможеш, якщо зміг я!”.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Працівники КЗ “ОЦФЗН “Спорт для всіх” Рівненської обласної ради за підтримки Відділення НОК України в Рівненській області провели для учнів закладу спортивне свято.

Розпочався захід з урочистого шикування, після якого учасників, за допомогою сурдоперекладача, ознайомили із правилами проходження спортивних естафет.

Діти, котрі брали участь у спортивних активностях, були дуже добре підготовлені фізично. Вихованці школи, об’єднавшись у команди, демонстрували вправність у володінні різноманітним спортивним інвентарем. А потім ще й брали участь в індивідуальних спортивних конкурсах. Боротьба була напруженою та впертою.

Учасники змагань показали, що на спортивному майданчику у них немає жодних комплексів, і вони здатні до азартного та безкомпромісного суперництва.

Досхочу набігавшись, юнаків та дівчат чекало нагородження, в ході якого організатори відзначили сувенірами усіх учасників заходу. Також було відзначено переможців конкурсів. Зокрема, Вадим Мазурок найкраще стрибав через скакалку та накидав кільця на конуси. А Мілані Палій не було рівних в обертанні гімнастичних обручів.

Джерело: пресслужба “Спорт для всіх” Рівненщини

Читайте також: ВООЗ вважає неефективним закриття шкіл під час боротьби з COVID-19

Останні новини
13.04.2021, Вівторок
12.04.2021, Понеділок
11.04.2021, Неділя
10.04.2021, Субота
09.04.2021, П’ятниця
08.04.2021, Четвер
07.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward