“Для підвищення мінімалки”: Зеленський попросив зібрати Раду

event 12:49 П’ятниця 14 Серпня 2020 ПОЛІТИКА

Президент України Володимир Зеленський звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова. Він попросив провести позачергове засідання парламенту 25 серпня для розгляду президентського законопроєкту щодо збільшення розміру мінімальної заробітної плати. 

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це повідомляє пресслужба Офісу президента. 

Коментар: “Президент звернувся до голови Верховної Ради Дмитра Разумкова з проханням провести позачергове засідання парламенту 25 серпня, після Дня Незалежності України, та закликав народних депутатів підтримати президентський законопроєкт щодо збільшення розміру мінімальної заробітної платні”, – йдеться в повідомленні. 

Проведення позачергового засідання підтвердив нардеп від Рівненщини Дмитро Соломчук на своєму каналі в Telegram.

Коментар: “В цьому році засідання Верховної ради розпочнуться раніше як було зазвичай. 25 серпня до роботи в сесійній залі!”, – йдеться у дописі.

Також наголошується, що збільшення з 1 вересня мінімальної заробітної плати до 5 тис. грн, яке передбачене президентським законопроєктом, – це лише перший етап. Впродовж 2021 року мають бути реалізовані наступні етапи підвищення. 

Коментар: “Впевнений, що депутати проголосують законопроєкт, поданий від президента України, за збільшення мінімальної заробітної плати до п’яти тисяч гривень. Потім другий етап цієї програми – збільшення з 2021 року до шести тисяч гривень. І впродовж 2021 року буде третя частина – ми збільшимо до шести з половиною тисяч гривень”, – розповів глава держави.

Зеленський додав, що після підвищення мінімальної заробітної плати зростуть доходи працівників бюджетної сфери: вчителів, медиків, соцпрацівників, оскільки їхні посадові оклади розраховуються за єдиною тарифною сіткою, прив’язаною до мінімальної зарплати. 

Коментар: “Це певні кроки у напрямку дійсно цивілізованого рівня життя в Україні. Карантин продовжується, але після серйозної паузи, коли понад два місяці не працювали ні підприємці, ні ФОПи, багато державних підприємств, зараз дуже важливо трішки підтримати людей”, – зазначив Зеленський.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: В Україні збільшать фінансову підтримку аграрного сектору – нардеп

Автор:
Останні новини
27.05.2022, П’ятниця
26.05.2022, Четвер
25.05.2022, Середа
24.05.2022, Вівторок
23.05.2022, Понеділок
22.05.2022, Неділя
21.05.2022, Субота
20.05.2022, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward