Депутатка пояснила, чому у Верховній Раді не підтримали програму дій уряду

Народні депутати не підтримали доопрацьовану програму дій уряду Дениса Шмигаля, бо відчували “недокомунікацію”, вважає народна депутатка від фракції Слуга Народу Ірина Верещук.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Коментар: Я розумію пана Шмигаля. Був карантин. Ми ці місяці, а він вже три місяці на посаді, 100 днів, можна сказати, збіглося все, ми не зустрічалися так часто, як цього хотілося б. Напевне, депутати відчували якусь певну недокомунікацію. Вони хотіли б взяти участь”, — сказала Верещук.

За її словами, депутатів не охоче залучали до антикризового штабу, і тому “некомунікація” справила своє враження. Водночас представниця монобільшості висловила здивування тим, що депутати не підтримали програму уряду.

Коментар: “Я трохи здивувалася. Тому що у нас вранці перед голосуванням була скайп-зустріч з президентом. Він, власне, виклав свої аргументи. Вони були для мене достатніми. Він дійсно сказав, що ми голосуємо цю програму не задля імунітету. Уряд не шукає імунітету”, — сказала депутатка.

На її думку, приклад уряду Олексія Гончарука доводить, що навіть якщо є проголосована програма і такий імунітет є закладений, можна позбутися посади достроково.

За її словами, таке голосування непрямо вдарило і по президентові Володимиру Зеленському. Водночас Верещук заявила, що це не був вотум недовіри урядові.

Джерело: сайт Громадське

Читайте також: Найбільший спад в економіці Україна пройшла – член Ради Нацбанку

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: