Чи втратить Україна безвіз через рішення Конституційного суду – відповідь Офісу Президента

event 22:34 Четвер 12 Листопадаа 2020 ПОЛІТИКА

Питання про позбавлення України безвізового режиму з Європейським Союзом після рішення Конституційного суду про скасування низки норм антикорупційного законодавства зняте з розгляду.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це заявив заступник керівника Офісу президента Ігор Жовква

Він розповів, що одразу після ухвалення Конституційним судом рішення від 27 жовтня було безліч дзвінків і повідомлень від західних партнерів України, які були цим приголомшені.

Коментар: Партнери могли очікувати всіляких дивних рішень КСУ, але, очевидно, не такого й не в такому масштабі“, — зазначив Жовква.

Заступник керівника ОП наголосив, що питання безвізу вдалося владнати завдяки тому, що президент Володимир Зеленський того ж дня зібрав термінове засідання Ради національної безпеки та оборони й за його результатами вніс до Верховної Ради “проєкт розв’язання кризи”. Також за підсумками засідання було ухвалено рішення уряду про відновлення публічного доступу до електронних декларацій.

Коментар: “На сьогодні можу сказати, що таку гарячу фазу напруги, зокрема з питанням безвізового режиму (або скасування чи призупинення дії безвізового режиму, який існує між Україною та Євросоюзом), ми зняли. Це підтверджують наші численні партнери“, — заявив Жовква.

Він зауважив, що наразі народні депутати разом з експертами Венеційської комісії та представниками Міністерства юстиції напрацьовують оптимальний варіант виходу із ситуації, у якій опинилася країна після рішення КСУ.

Джерело: сайт Громадське

Читайте також: Як розв’язати конституційну кризу – представник Зеленського

Останні новини
26.02.2021, П’ятниця
25.02.2021, Четвер
24.02.2021, Середа
23.02.2021, Вівторок
22.02.2021, Понеділок
21.02.2021, Неділя
20.02.2021, Субота
19.02.2021, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward