Чи реальне в Україні доступне житло?

Сьогодні питання доступного житла в Україні має немалу актуальність. Поглянемо який досвід нам потрібно запозичити в Європейських держав, щоб будь-який українець міг дозволити собі власну оселю.
Найперше, розглянемо саме поняття доступного житла – це має бути оселя, яку зможе дозволити собі людина з середнім доходом, після кількох років роботи. Економія має бути не в дешевизні матеріалів та в ущербі рівню життя, а в грамотному розподілі ресурсів і пошуку ефективних рішень.
Саме так виглядає “будинок для всіх” у Копенгагені. Вартість квартири у ньому у 2.5 рази менша середньої по місту. Зроблений він з кубічних модулів, що складаються з дерева і бетону. Вони складені у шаховому порядку, додатковий простір створюють вікна-тераси, площа квартир коливається від 60 до 115 кв. м.
Можна виділити декілька важливих моментів, які і роблять подібні будинки комфортними для життя: невелика кількість поверхів – від 5 до 9; візуальна індивідуальність, яка допоможе врятувати місто від одноманітних районів; зелена і дитячі зона; закритий від машин двір.
Щоб реалізувати цей проект максимально ефективно до нього залучили кращих архітекторів і урбаністів, які змогли подолати виклик бюджетних обмежень.Це чудовий приклад того, що проект по забезпеченню доступного житла цілком реальний і все залежить тільки від бажання та ініціативноті влади.
Читайте також: Що потрібно знати про теплі кредити

В Україну повертаються холод і сніг: де пройдуть опади

Обіцяють і не виконують: три знаки зодіаку, яким потрібно підтверджувати свої слова діями
