Чи повинні люди, які перехворіли на COVID-19, носити маски

event 01:44 Середа 30 Грудня 2020 ПОДІЇ

Всесвітня організація охорони здоров’я наголошує, що люди, які перехворіли на коронавірусну інфекцію, повинні дотримуватися правил носіння масок.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: У ВООЗ пояснюють, що після інфікування коронавірусом антитіла починають вироблятися лише через кілька тижнів. Про це заявила представниця ВООЗ Марія Ван Керхов.

Відомо, що антитіла виробляються у тих, хто переніс хворобу у важкій формі, легкій формі або безсимптомно. Наразі проводяться дослідження, щоб з’ясувати, наскільки сильна така імунна відповідь і як довго зберігаються ці антитіла.

За її словами, у деяких випадках збереження антитіл в організмі триває близько пів року. Відтак це пояснює важливість дотримання всіх протиепідемічних заходів.

Коментар:Ми не знаємо, як довго триває імунна відповідь, тому важливо продовжувати практикувати фізичне дистанціювання. Ми маємо бути впевнені, що руки вимиті, що використовується мило і чиста вода або спиртові засоби обробки, що ми носимо маски і дотримуємося всі заходів безпеки“, – наголосила представниця ВООЗ.

Джерело: сайт 24 канал

Читайте також: Дитячий ансамбль з Рівненщини відзначили на міжнародному конкурсі

Автор:
Останні новини
27.01.2023, П’ятниця
26.01.2023, Четвер
25.01.2023, Середа
24.01.2023, Вівторок
23.01.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward