Чи планує Україна “закривати небо” на свята – відповідь Кулеби

event 19:31 Четвер 24 Грудня 2020 ПОДІЇ

Україна наразі не має наміру обмежувати авіасполучення з іншими державами на час свят, зокрема й з Великою Британією.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це заявив міністр закордонних справ Дмитро Кулеба під час онлайн-брифінгу.

Коментар: Плани щодо припинення авіасполучення через пандемію або обмеження подорожей на час свят: я хочу … запевнити, що таких планів немає. Уряд розуміє, що люди налаштувалися на свята, і не планує запроваджувати якісь обмеження на авіасполучення“, – сказав глава МЗС.

Міністр уточнив, що авіасполучення з Великою Британією, де виявлено новий штам коронавірусу, також не планують припиняти.

Коментар:У нас дуже обмежено, зведено до критичного мінімуму авіасполучення з Британією. Ситуація залишається контрольованою, ми уважно стежимо за розвитком дискусій щодо нового штаму (коронавірусу – ред.) в ЄС і наразі не бачимо підстав для того, щоб закривати повністю авіасполучення з Великою Британією“, – зазначив Кулеба.

Він підкреслив, що відразу після оприлюднення інформації про новий штам авіасполучення з Великою Британією закрили ті країни, які мали найбільший пасажиропотік з нею, проте надалі “другої хвилі” обмеження авіаперельотів іншими країнами не було й масового, глобального блокування авіасполучення не спостерігається.

Джерело: сайт Рубрика

Читайте також: Шмигаль назвав можливі об’єкти приватизації у 2021 році

Автор:
Останні новини
05.02.2023, Неділя
04.02.2023, Субота
03.02.2023, П’ятниця
02.02.2023, Четвер
01.02.2023, Середа
31.01.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward