Чи може маска захистити від важкого перебігу COVID-19: відповідь лікаря

event 14:02 Неділя 25 Жовтня 2020 ПОДІЇ

Лікарі повідомляють, що якщо багато вірусу в людину потрапляє, то, найімовірніше, вона буде хворіти важко.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Лікар-пульмонолог Світлана Гук, завідувачка першого інфекційного відділення київської лікарні № 17, розповіла, як маска може захистити від важкого перебігу коронавірусного захворювання Covid-19. 

Коментар: Маски потрібні. Їх треба просто міняти, не треба їх носити, коли ви йдете по парку, але коли ти заходиш у метро, у магазин, ти маєш маску одягнути. Це зменшує і виділення від хворої людини, і вдихання того, хто вдихне це“, – наголосила вона.

Адже, за її словами, “і від кількості, від інфікуючої дози (є дослідження), буде залежати клінічна картина”.

Коментар: Тобто, примітивно скажу, що якщо багато вірусу в людину потрапляє, то, найімовірніше, вона буде хворіти важко. А якщо це невеличка кількість вірусних частинок, організм собі побореться з нею, можливо, навіть клінічна картина не розвинеться“, – звернула увагу Гук. 

Також, за її словами, і ті, хто вже перехворів на Covid-19, усе одно мали б носити маски і застосовувати інший захист, такий, як дотримання дистанції, дезінфікування і часте миття рук.

Коментар: Бачите, бувають повторні зараження. І з серпня про це говорять досить активно. І є навіть повідомлення про три і про чотири. Але, маючи друге зараження, я до цього ставлюся тепер відповідно. І захист треба використовувати, і маски носити, і, коли будь-які катаральні прояви (ознаки запалення дихальних шляхів, нежить тощо – ред.) – треба сидіти вдома і не йти на роботу“, – каже Світлана Гук.

Джерело: сайт Главком

Читайте також: “Через щиток замість маски”: у Рівному на члена виборчої комісії вже склали рапорт

Автор:
Останні новини
27.03.2023, Понеділок
26.03.2023, Неділя
25.03.2023, Субота
24.03.2023, П’ятниця
23.03.2023, Четвер
Читати більше новинarrow_forward