Чи буде тут ваша реклама?

event 14:15 Понеділок 19 Листопадаа 2018

Єдиний стандарт для рекламних вивісок у Рівному нарешті затверджено. Як протікав тернистий шлях цього процесу, коли очиститься місто від “рекламного сміття”? Дізнайтесь у нашому матеріалі. 

Офіційні звернення про чистку міста від надмірної кількості реклами та її подальший контроль звучали ще 9 місяців тому – у лютому. Робоча група презентувала напрацьовані за два місяці положення про те, як гармонійно вписати вивіски магазинів та закладів у архітектуру міста. У березні проходять публічні обговорення, на яких активні жителі міста дискутують з представниками рекламного бізнесу, які проти стандартизації та не бачать нічого поганого в яскравих та масивних вивісках. До їх зауважень дослухаються, пообіцявши ще допрацювати проект і презентувати правки на чергових публічних обговореннях.

У квітні з’являється заява про встановлення  мораторію на видачу дозволів про розміщення зовнішньої реклами. За ним до 15 квітня 2019 року не будуть видавати нові дозволи на розміщення білбордів, сітілайтів та будь-яких інших рекламних конструкцій. Можливість розміщувати свою рекламу на існуючих конструкціях залишається. Також в положенні мараторія є пункти про демонтаж незаконно розміщеної реклами, як можемо спостерігати через пів року, виконується він не дуже охоче.

Отож, вже в липні положення про єдині стандарти для вивісок у Рівному таки напрацювали.

Основні вимоги:

– українською мовою;

– не вище першого поверху;

– площа: до трьох квадратних метрів;

– єдина кольорова гама;

13 листопада нові правила розміщення вивісок у Рівному затвердив міськвиконком. Документ має в собі 24 розділі та закріплює відповідальність за порушення його правил згідно чинного законодавства. Чи буде очищено Рівне так само швидко, як і Київ? А головне, чи буде реальна відповідальність за недотримання вище перечеплених стандартів? Побачимо найближчим часом.

 

Теги:
Останні новини
30.05.2023, Вівторок
29.05.2023, Понеділок
28.05.2023, Неділя
27.05.2023, Субота
26.05.2023, П’ятниця
Читати більше новинarrow_forward