Понеділок 28.09.2020

-:-

“Чому піраміда не падає”: В СБУ розповіли, чому не закривають відділення B2B Jewelry

event 17:19 П’ятниця 11 Вересня 2020 ПОДІЇ

Служба безпеки України чекає, що фінансова “піраміда” B2B Jewelry закриє свої відділення самостійно після оголошення про підозру фігурантам справи та інформування населення про її діях.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це заявив співробітник головного управління Служби безпеки України (СБУ) по боротьбі з організованою злочинністю і корупцією, який відмовився назвати себе.

Коментар: “Перший етап ми пройшли. Фігурантам оголосили про підозру. І донесли до широких мас, щодо сумнівності проведених фіноперацій. Я думаю, що це в принципі зіграє свою роль і воно саме закриється”, – сказав він в ході зустрічі з журналістами в п’ятницю.

Співробітник ГУ СБУ зазначив, що в разі втручання Служби безпеки в роботу B2B Jewelry раніше, компанія б звинуватила правоохоронні органи у тиску.

Коментар: “Це б стало приводом для відмови у подальшій виплаті інвесторам коштів під виглядом тиску на бізнес з боку правоохоронних органів”, – пояснив він.

За його словами, СБУ не може вплинути на “рішення людини платити гроші, купувати ці прикраси, робити цю інвестицію, не робити – кожен діє на свій страх і ризик”.

Він повідомив, що на арештованих рахунках юросіб-учасників зазначеної діяльності значиться понад 40 млн грн, а аналогічна сума знаходиться на арештованому рахунку благодійного фонду Олени Гонти.

Співробітник ГУ СБУ пояснив, що поверненням коштів постраждалим буде займатися сторона захисту потерпілих.

Коментар: “Адвокати знають як це зробити. Вони подають цивільні позови про компенсацію витрат”, – додав він.

Нагадаємо, що трьом організаторам фінансової “піраміди” B2B Jewelry повідомили про підозру, двом фігурантам обрали запобіжні заходи у вигляді цілодобового домашнього арешту.

Джерело: сайт Рубрика

Читайте також: “Попередьте батьків”: шахраї масово використовують нову схему для обкрадання людей

Останні новини
Eleanora
27.09.2020, Неділя
26.09.2020, Субота
25.09.2020, П’ятниця
Eleanora
24.09.2020, Четвер
Eleanora
Eleanora
23.09.2020, Середа
Eleanora
22.09.2020, Вівторок
Eleanora
21.09.2020, Понеділок
Eleanora
Читати більше новинarrow_forward