Середа 30.09.2020

-:-

Чому коронавірус не зник влітку – лікар-інфекціоніст

event 12:22 Субота 01 Серпня 2020 ПОДІЇ

Основні респіраторні віруси малоактивні влітку, але це не означає, що вони зникають.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Інфекціоніст Київської міської клінічної лікарні №4 Євген Дубровський повідомив, що вологість і температура не вбивають вірус, а лише перешкоджають його широкому поширенню.

Коментар: Дослідження стверджують, що висока вологість перешкоджає тривалому перебуванню вірусних частинок у повітрі. Вони швидко осідають на землю і не можуть переміщатися на великі відстані. Влітку повітря набагато більш насичене вологою. Більше 9 г/м3. Взимку навпаки – сухе і холодне. Це перший плюс до розуміння сезонності ГРВІ“, – зазначив він.

За словами лікаря, також доведено, що в країнах із високою атмосферною температурою епідемії, ГРВІ завжди супроводжуються значно меншою кількістю хворих.

Він додав, що ультрафіолет не залишає респіраторним вірусам жодних шансів. Сонячне літнє світло це відмінний захист повітря і поверхонь від скупчення і розмноження вірусів. 

Коментар: Доведено, що влітку у населення імунітет значно вищий (перебуває на нормальному базовому рівні), ніж у холодні пори року. Цьому сприяє багато чинників: вітамін D і його дія на імунну систему, повноцінне вітамінізоване харчування, відсутність переохолодження, більше можливості для відпочинку і відновлення. Імунітет – найкращий захист і практично єдині ліки від вірусів“, – констатував інфекціоніст.

☣ Почему коронавирус не исчез летом❓ 🔰 Часть ВТОРАЯ. Вопросы сезонности респираторных вирусов. 🧟‍♂ Бывают ли ОРВИ…

Опубліковано Лікаром Дубровським Субота, 1 серпня 2020 р.

Джерело: фейсбук Євгена Дубровського

Читайте також: Сьогодні Україну поділили на 4 карантинні зони: які регіони в “червоній” зоні

Останні новини
Eleanora
29.09.2020, Вівторок
Eleanora
28.09.2020, Понеділок
Eleanora
Eleanora
27.09.2020, Неділя
26.09.2020, Субота
25.09.2020, П’ятниця
Eleanora
24.09.2020, Четвер
Eleanora
23.09.2020, Середа
Eleanora
Читати більше новинarrow_forward