Через недостатнє фінансування пологового у Рівному, персонал будуть скорочувати

event 13:31 П’ятниця 26 Лютого 2021 РІВНЕ

Враховуючи дублювання послуг, у деяких відділеннях буде проведено оптимізацію. Це стосуватиметься відділення консервативної гінекології.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Наразі там працюють 4 лікарів, 11 медсестер та 6 санітарок. Більшість персоналу переведуть в інші відділення, а декого доведеться скоротити.

Головна лікарка КНП “Пологовий будинок” Рівненської міської ради Світлана Муравська пояснює, що такі заходи є вимушеними, але вкрай необхідними. Адже для розвитку медичного закладу потрібні вільні кошти, що передбачає оптимізацію витрат та економію ресурсів. Пологовий будинок нині отримує таке ж фінансування, як і минулого року, а розмір мінімальної заробітної плати збільшився.

До того ж, з 2020 року всі державні та комунальні медичні заклади отримують кошти за договорами з Національною службою здоров’я України. НСЗУ закуповує послуги на умовах договору з медичним закладом.

Також три відділення жіночої консультації об’єднаються у одне. Об’єм надання медичної допомоги не зменшиться й залишиться на високому рівні.

До слова, КНП “Пологовий будинок” Рівненської міської ради надає послуги усім, хто звертається. Не лише мешканцям міста, але й Рівненської області й не тільки. І хоча в цілому по Україні у 2020 році народжуваність зменшилася на 15 тисяч, у порівнянні з минулим роком, пацієнтів у рівненському пологовому не меншає. Заклад постійно розвивається, прогресує, персонал навчається, у пріоритеті – налагодження комунікації персоналу з пацієнтом.

КНП “Пологовий будинок” Рівненської міської ради не єдиний медичний заклад у Рівному, в якому проходить оптимізація. Це звичайна практика, яка у сьогоднішніх реаліях є нормою.

За інформацією Рівненської ОДА.

Джерело: сайт Рівне1

Читайте також: Стало відомо, скільки коштуватиме газ у березні для мешканців Рівненщини

Останні новини
19.04.2021, Понеділок
18.04.2021, Неділя
17.04.2021, Субота
16.04.2021, П’ятниця
15.04.2021, Четвер
14.04.2021, Середа
Читати більше новинarrow_forward