Субота 28.11.2020

-:-

Британці будуть ремонтувати дороги за допомогою роботів

event 04:52 П’ятниця 30 Жовтня 2020 ПОДІЇ

Система буде автоматично виявляти і класифікувати дефекти на дорожньому полотні, а також своєчасно виправляти їх.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Ліверпульський університет оголосив про відкриття стартапу Robotiz3d Ltd, який націлений на застосування технологій ШІ і робототехніки для розв’язання проблеми ремонту доріг.

компанія застосовуватиме з комерційною метою патентовані розробки університетської лабораторії робототехніки. Очікується, що роботи серйозно покращать процес виявлення та ліквідації дефектів на дорогах – у тому числі ям і тріщин.

Зазначається, що за останнє десятиліття боротьба з ямами на дорогах обійшлася британському бюджету в більш ніж мільярд фунтів стерлінгів.

Серед засновників Robotiz3d Ltd-доктора Паоло Паолетті (Paolo Paoletti) і Себастіано Фічера (Sebastiano Fichera), які мають великий досвід досліджень в цій галузі. Вони розробляють і тестують технологію автономного ремонту протягом останніх чотирьох років.

Як розповів Паолетті, запропонована ними система буде автоматично виявляти і класифікувати дефекти на дорожньому полотні, а також своєчасно виправляти їх, щоб тріщини не перетворювалися на вибоїни.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: На патріотичні серіали виділять кошти з COVID-фонду — Кабмін

Останні новини
27.11.2020, П’ятниця
26.11.2020, Четвер
25.11.2020, Середа
24.11.2020, Вівторок
23.11.2020, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward