“Боротьба з перевантаженням”: водіям фур за добу виписали штрафів на 54 тисячі євро

За одну добу, 2 липня, інспектори Укртрансбезпеки перевірили 6598 вантажних транспортних засобів і нарахували понад 54 тис. євро плати за перевантаження.

Детальніше про це розповідає Час-Дій.

Деталі: Про це повідомив міністр інфраструктури Владислав Криклій.

Коментар: “За дорученням президента України посилений габаритно-ваговий контроль на дорогах триває. Так, тільки за вчора було перевірено 6598 вантажних транспортних засобів та нараховано понад 54 тис. євро плати за перевантаження. Вже в 8 областях проводиться цілодобовий габаритно-ваговий контроль. І нерідко деякі будівельні компанії потрапляють у вибірку порушників”, – зазначив Криклій.

Криклій поділився рейтингом найбільших порушень габаритно-вагового контролю за останню добу. 

Так, вчора на автодорозі М-14 інспектори “Укртрансбезпеки” спільно з працівниками патрульної поліції і СБУ в Миколаївській області виявили 3 факти перевищення вагових параметрів при перевезенні вантажу. 

Транспортні засоби, що перевозили щебінь, намагалися об’їхати пункт габаритно-вагового контролю польовими дорогами, але були затримані інспекторами відповідних служб для проведення зважування. 

Коментар: “Всі три вантажівки належать підприємству ТОВ “СПМК-17″, яке задіяне в будівництві автомобільних доріг Миколаївської області і вже неодноразово порушував вимоги чинного законодавства при перевезенні вантажу”, – зазначив глава міністерства. 

На кожному з авто були виявлені перевантаження як на строєну вісь, так і на загальну вагу, і нарахована плата за проїзд у розмірі 816,72 євро за кожен транспортний засіб. 

Крім цього, рекордсменами за перевищення вагових параметрів стали: 

  • на автодорозі Н-09 в Івано-Франківській області – авто MAN ТОВ “Прогрес логістик плюс”, у якому виявлено перевантаження на строєну вісь 32,25 тонн при нормі 24 тонн, на загальну вагу – 52,0 тонн при нормі 40 тонн. нарахована плата за проїзд – 1180, 20 євро. 
  • на дорозі М-14 в Кіровоградській області – авто MAN ТОВ “Експрес Техбуд”, у якому виявлено перевантаження на вісь 13,46 тонн при нормі 24 тонн, на загальну вагу – 42,2 тонн при нормі 40 тонн. Нарахована плата за проїзд – 344 євро.

Джерело: сайт Уніан

Читайте також: “Постраждали близько 70% людей”: як коронавірус вплинув на фінансове становище українців

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: