Бізнес в селі: не в польському, а в українському!

event 18:24 Четвер 02 Серпня 2018

«Час Дій» підготували декілька варіантів по інвестиціям за межами міста, які можуть надихнути молодих підприємців.

Мрієте про власний крафтовий паб чи креативний кластер? Зараз це не в тренді.  За умов погіршення екологічного стану у світі широкої актуальності набуває органічна продукція. Зростає кількість стартапів у сільську промисловість. Всі, напевно, чули про родючість наших чорноземів, якими Україна може хизуватися на весь світ. На них можливо 50 років вирощувати родючій урожай без додаткових підживлень, ще такий грунт неможливо відтворити штучно.

Розглянемо рослинництво, варіантів безліч – овочі,ягоди,фрукти, лікарські рослини.  Одним з найвигідніших варіантів на сьогоднішній день є попередня заготовка овочів чи фруктів з подальшою заморозкою. Вони  завжди будуть в попиті у ресторанах і кафе, для страв та коктейлів. Оптові партії потрібні підприємствам з виготовлення соків, а також виробникам напівфабрикатів. Якщо говорити про менші масштаби, велика кількість жителів міста не проти придбати натуральні  еко-продукти, як альтернативу продукції з супермаркету. До недоліків такого бізнесу можна віднести  немалу кількість інвестицій, які потрібні на виробництво та зберігання продукції.

Фермерство, це зажди непоганий дохід. Вирощувати можна як свиней,так і страусів. Розглянемо птицю. Основні  витратати – купівля поголів’я та інкубаторів. Насамперед,  потрібно чітко визначитись з видом, найвигідніші варіанти – кури-бройлери, фазани чи індики. Зручність вирощування бройлерів полягає у їх великих розмірах, чималі партії м’яса легко реалізувати. Фазани – невеликі за масою, але вважаються делікатесом, безліч ресторанів закуповують екологічно- чисте м’ясо цієї птиці по досить високій ціні.  Індичатина  рахуються дуже корисним та дієтичним продуктом, тому її вартість також немала. Додатковий прибуток може скласти продаж яєць,  гною, самих птахів для розведення.

Отож, вибір за тобою, збирати полуницю в Польщі, або розвивати власну аграрну справу в рідній державі.

 

 

Теги:
Останні новини
22.09.2023, П’ятниця
21.09.2023, Четвер
20.09.2023, Середа
19.09.2023, Вівторок
18.09.2023, Понеділок
Читати більше новинarrow_forward