Бізнес в селі: не в польському, а в українському! [2]

event 14:29 П’ятниця 03 Серпня 2018

Не бажаєш стати звичайним фермером, який вирощує свинок  чи вирощує капусту? Тоді сьогодні поговоримо про те, як можна заробити гроші в сільській місцевості нетиповою та цікавою справою.

 

Пасіка, крім постійного джерела корисної їжі, може стати базою для вигідного бізнесу. Маленька пасіка з декількох вуликів- це вже джерело дорогого і затребуваного продукту. При бажанні організувати велике підприємство потрібно запастись відповідними знаннями, чи долучити спеціалістів, так як зростає залежність бджіл від медоносів, та комахи починають заважати один одному. Не малу роль грає вибір місця для пасіки, подалі від міського шуму, автомагістралей, а також водних і тваринницьких об’єктів. До плюсів можна віднести мале стартове капіталовкладення,яке потрібно для початку, та окупність вже за один два сезони. З ризиків найбільш значну роль відіграє екологічна і кліматична ситуація в регіоні, не один бджоляр не застрахований від того, що все його господарство може загинути від хімікатів, якими обробляють сусідні поля.

Бізнес на виробництві молока — це вигідно, ще з 2006 року і до сьогодні спостерігається щорічне збільшення його виробництва в Європі. Достатньо гарно себе показати на ринку, і з часом ваша торгівельна марка буде користуватися на ньому попитом. Щоб запастися постійним джерелом прибутку достатньо запастись декількома дійними коровами і фермерським господарством з переробки молока. Готові молочні продукти можна реалізовувати як самостійно, так і в торгові точки прилеглих населених пунктів. Такі молочні продукти, як сметана і сир не вимагають затратного устаткування. Гарною ідеєю буде інвестування отриманого прибутку в розширення бізнесу. Подальший розвиток залежить тільки від бажання самого фермера – так при покупці сепаратора в асортимент автоматично додадуться вершки. Не варто забувати, що молоко завжди в великому попиті, тим більше, якщо воно смачне і якісне.

Кінний клуб – починати цю справу досить затратно і тяжко, тому варто братися за неї не стільки через любов до грошей, скільки з любові до коней.  Вкладені інвестиції окупляться не швидко: майже всі зароблені від  прокатку коней кошти йдуть на персонал та їжу для тварин, а  для нарощення стабільної база клієнтів потрібен час. Більш вигідно розводити коней для продажу, влаштувати власний кінний завод, який буде ростити здорових і сильних тварин  кінним клубам і приватним особам.  З особливою ретельністю потрібно відноситись до вибору коней, можна мати гарну стайню та декілька гектарів землі, але якщо їх будуть топтати декілька старих шпап, успіху вам не бачити. Вартість одного жеребця складає від десяти тисяч євро, а призерів спортивних змагань від мільйону. Отож, для такого бізнесу потрібні великі кошти, час та любов.

Це тільки декілька варіантів нестандартного заробітку, при відповідному бажанні, капіталі для інвестицій та завзятості, для будь-кого відкриті двері у аграрний бізнес України.

 

Теги:
Останні новини
03.06.2023, Субота
02.06.2023, П’ятниця
01.06.2023, Четвер
31.05.2023, Середа
30.05.2023, Вівторок
Читати більше новинarrow_forward